2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500727 بازدید | 57001 پست
مامانای خوشگل عیدتو مباااااارررررک خانوما یه جایزه دارم براتون من سیدم امشب رفتم یه امام زاده ...

سادات خانم عیدت مبارک الهی که به حق علی خودتم به زودی زود مامان بشی میگن روز عید ثواب داره سینه سیدها رو بوسید ما از دور اینکارو میکنیم لطفا برای منم ی نادعلی بخون ممنونم

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانای عزیز من تا بیدار شدم برای همتون ۱۱۰تا یا علی گفتم الهی که به حق علی هممون زود باردار شیم🌸🏵🌹

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

سلام عشق های من ❤️❤️😍😍😍😍

سلام مامان خوشگلای حال و آینده 😍😍😍

عیدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️

امروز یک مقداری از وسایل های پسرم میارن 😍هرکی موافق عکس بزارم  لایک کنه 😍شما ها هم کم کم بفکر باشید مامان شدم از آنچه در تصور شماست به شما نزدیک تر است 😍😍😍

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2731
سادات خانم عیدت مبارک الهی که به حق علی خودتم به زودی زود مامان بشی میگن روز عید ثواب داره سینه سیده ...

مرسی عزیزم..   حتما میخونم

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
سلام عشق های من ❤️❤️😍😍😍😍 سلام مامان خوشگلای حال و آینده 😍😍😍 عیدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️  ام ...

حتما بذار ببینیم      

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
مامانای عزیز من تا بیدار شدم برای همتون ۱۱۰تا یا علی گفتم الهی که به حق علی هممون زود باردار شیم🌸🏵 ...

دستت طلا عزیزم 

ان شالله دامن همه ما سبز بشه و اونایی که مامان شدن خدا نی نیشونو صحیح و سالم بده بغلشون 

یاعلی یاعلی یا علی

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
2740
مامانای خوشگل عیدتو مباااااارررررک خانوما یه جایزه دارم براتون من سیدم امشب رفتم یه امام زاده ...

سید جوووونم عیدت مباااارک خانومی ..

کاش از دستت عیدی میگرفتم 😍 برای خودم  روز زایمانم سوره انشقااق بخون برای دخترمم دعای خیر بکن که سالم باشه و عاااقل  و صااالح 😍😍😍 دم نقدا سوره قدر برامون بخون مرسی مهربون  برات دعا میکنم خدا به حق این روز بزرگ  عیدی تورو  تو دلت بذاااره  

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اینم شیرینیا... دعا کنید که خدا و حضرت علی ازم قبولشون کنن. امسال اولین سالیه شرینی پخش کردم... همی ...

چقد عاااالی ...قبول باشه عزیزم 🌸🌸🌻🌻🌻💛💚💙❤🌹

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
😂بیچاره سمیرا.ن یکم فقط خواستم فرمون و دست بگیرم😂😂😂

باور کن دیروز  تو فکرش بودم  دیشب خواب دیدم سمیرا اومده جواب بچه هارو داده گفتم عهههه چه زود برگشت 😂😂😂😂😂😂😂😂 

@baharests    

مرسی.. منم اینو کپی کردم فک کنم قبلا سمیتا اینو گذاشته بود... اون موقعها هنوز مامان نشده بود

فعال بودن از صفات بارز بنده بود .

الان تنبل شدم دیگه 😂😂😂😂 

برام اشنا اومد قشنگ بود وصف حال دل منه ان شالله به زودی حرف دل شما هم میشه 

مامانای عزیز من تا بیدار شدم برای همتون ۱۱۰تا یا علی گفتم الهی که به حق علی هممون زود باردار شیم🌸🏵 ...

قبول باااشه ..الهی که خود حضرت علی به تک تکتون عیدی بده چقد خوشحالم همچین رفقایی با معرفتی اینجا جمع شدن 

سلام عشق های من ❤️❤️😍😍😍😍 سلام مامان خوشگلای حال و آینده 😍😍😍 عیدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️  ام ...

سلام مامانی جووون عید توام مبااارک ..

ای جووونم وسایل شاه پسرت رو به خیر و خوشی استفاده کنی ..حتما عکساشو بذاااری .

سید جوووونم عیدت مباااارک خانومی .. کاش از دستت عیدی میگرفتم 😍 برای خودم  روز زایمانم ...

الهههههههههههی آمین 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
2706