2752
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500792 بازدید | 57001 پست
ممنونم هانی جونم میگم اشکال نداره من هانی صدات میکنم؟

نه عزیزم 😍😍😍

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
ان شاالله... همچنین خودت عزیزم ان شاالله یه دختر خوشگل بیاری تا اسمش از سکرتی هم در بیاد   &n ...

بمحض تعیین جنسیت اول به تو میگم چطوره؟

البته من عاشق اسم سارا هستم اما با همسرم اون اسکرته رو انتحاب کردیم 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
سلام خانوما منم میخام با قانون جذب باردار شم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون ❤

خوش اومدی عزیزم .صفحه ۲۷۲ رو بخون و تمریناتو انجام بده و بیا به ما ملحق شو مامان جدید😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
2731
ان شاالله... همچنین خودت عزیزم ان شاالله یه دختر خوشگل بیاری تا اسمش از سکرتی هم در بیاد   &n ...

الهی آمین ،ان شالله که این ماه بحق علی به حاجتم برسم و توشب علی اصغر به نیت تک تک شماها و حاجت رواییتون و شیر پخش کنم و صدالبته مطمینم همه ما اونموفع با تودلیمون باهم میریم هییت

مامانای خوشگل عیدتو مباااااارررررک خانوما یه جایزه دارم براتون من سیدم امشب رفتم یه امام زاده ...

یه صلوات هم بفرستی واسم سپاسگزارم .مرسی که این همه مهربونی😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
سلام دردونه مادر لحظه لحظه با حضور تو و با هر تکونت من مادرانگی  رو تجربه میکنم .مزه میکنم . ...

چه زیبا نوشتی ساراجون 

اینو کپی میکنم تا برای تودلیم بنویسمش 😍😍😘😘

بمحض تعیین جنسیت اول به تو میگم چطوره؟ البته من عاشق اسم سارا هستم اما با همسرم اون اسکرته رو انتحا ...

آخه دختر نمیگی من از اول این تاپیک تا آخرشو حفظم, بعد یه اسمو ازم قایم میکنی چه زجری میکشم!!!!!

شوخی میکنم عزیزم... ان شاالله که هرچه هست نامدار و خوشنام باشه و مایه افتخار و سربلندیتون

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
چه زیبا نوشتی ساراجون  اینو کپی میکنم تا برای تودلیم بنویسمش 😍😍😘😘

مرسی.. منم اینو کپی کردم

فک کنم قبلا سمیتا اینو گذاشته بود... اون موقعها هنوز مامان نشده بود

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
منم همش اینو میگفتم به سمیتا گفتم صد در صد بسته هستن چون ۳ سال و نیمه اقدامم رفتم گفت هیچ مشکلی ندار ...

پس علتش چيه باردار نشدن شما؟من خيلي ذهنم رو مشغول ميكنه وقتي همچي بي علت باشه

یه صلوات هم بفرستی واسم سپاسگزارم .مرسی که این همه مهربونی😍

عزیزم خدا ان شاالله هر چه زودتر یه نی نی خوششششگل و ناز بهت ببخشه

الهی آمین ،ان شالله که این ماه بحق علی به حاجتم برسم و توشب علی اصغر به نیت تک تک شماها و حاجت روایی ...

الهییی آمین

مامانای خوشگل عیدتو مباااااارررررک خانوما یه جایزه دارم براتون من سیدم امشب رفتم یه امام زاده ...

سلام عزيز دلم 

❤️❤️❤️   عيدت مبارك    ❤️❤️❤️

من از ته دلم آرزو ميكنم كه  تا تولد امام علي ني ني  مياد تو دلت و شماااا همچنان با قلب مهربونت اون روز هم شيريني پخش ميكني 

ممنون ميشم با حس قشنگي كه داري فردا واسه من سوره والعصر رو بخوني  🙏🙏🙏

اين گلا پيشكش مهربووووونيت💋

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

پسر من ، خوشگل مامان ،  خيلي خيلي خوشحالم كه تو رو دارم و هر روز عاشقانه تو بغلم لمست ميكنم 🤱👩‍👦
سلام عزيز دلم  ❤️❤️❤️   عيدت مبارك    ❤️❤️❤️ من از ته دلم آرزو ميكنم كه   ...

سلام مامان خوشگل

ممنونم بخاطر دعای قشنگت

چشم حتما میخونم ان شاالله که خدا ازم قبول کنه و نی نی خوشگلت سالم و سلامت و با آسونی بیاد بغلت عزیزم  

به جز از علی نباشد به جهان گره‌گشایی / طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی

چو به کار خویش مانی در رحمت علی زن / به جز او به زخم دل‌ها ننهد کسی دوایی

عیدتون مبارک رفقا      

2706