2733
2739
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3398100 بازدید | 46604 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام حتما متخصص گوش و حلق و بینی باشه حداقل میخوام خیالم از بابت نفس و اینا راحت باشه ..... والا منم نمیرسم هی از سرکار پاشم برم مطب گردی .... زودی باید جمع و جورش کنم چون تایمم ندارم :(((
2728
حالا میدونی حسینی بینیم رو معاینه کرده میگه پوستت که نازکه غضروفات هم خیلی خوبه کاملا قابلیت مینیاتوری شدن رو داره !!! منم گفتم قربونت عمرا .....که خودشم گفت بهت نمییاد
2740
آقا مانی سلا م خوبی ؟ چه عجب به ما سر زدی خیلی وقت بود از شما خبر نداشتم انشالله که سلامت باشید.

راستی ادرس جدید تاپیک ترمیم بینی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=468613&PostID=17944465#17944465
شریف ترین دلها ، دلی است که اندیشه آزار کسی در آن نباشد ... زرتشت

یه چیزی بگم بهتون که گوشتی خیلی سختتره از استخونی !!وقتی دماغ گوشتیاش افت نداره استخونی که هیچ..
اخلاقش ولی خیلی اخلاقیه! هر ی عارضه احتمالی هست میگه !!که باعث ترس میشه..
به نظرم عکساشو که شبیه بینیتونه ببینید و تصمیم بگیریدخوبیش اینه که عکساش متنوعه و همه تیپی داره
بچه ها این عکسای سایت سجادیان چرا اینجوریه؟ یه سریا عالین یه سریا داغونن ...
بعدش انگار دماغا بعد 1 سال خوشگل میشه چرا؟؟؟؟ من توو عکساش اینجوری دیدم
9 اسفند دکتر سجادیان
مرسی آقای موسیلینی ایشاللا که مشکل همون ورم باشه ...
راستی گفتی رو چیزای غیر قرینه حساسم یه لحظه یاد نازنین توو سریال ساختمان پزشکان افتادم :)))
اینجور که بوش میاد من بخاطر قرص راکوتان باید 6 ماهی صبر کنم :(((
منتظر نتیجه ی شما هم هستم ایشاللا که عالی میشه هنوز زوده واسه قضاوت
9 اسفند دکتر سجادیان
مهسا هر عکسی باید با قبلش مقایسه کنی.و یه نکته دیگه گوشتی بودن و استخوانی بودنه
دماغ گوشتی هیچ وقت مثل استخوانی نمیشه
یه نکته دیگه قبل عمل بیمارانه.اگه دماغ گوشتی پرکاار باشه خوب. انتظار نباید دماغ فوقالعادهای داششته باشه
ضمنا چون همه تیپی داره سلیقها هم متفاوته !یکی فانتزی میپسنده طبیعیشو بدش میاد یکی طبیعی دوس داره فانتزی سجادیانو بدش میاد
نمیدونم تنوع کارى نکته مثبته یا منفی؟
بعدش مهسا تجربه کمی دارى انگار !همه دماغا مخصوصا گوشتیا تا یه سال ورم دارن و هرچی جلو بره بهتر میشه
2706