2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397206 بازدید | 46604 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آقای موسیلینی پس باید تا شنبه صبر کنیم، احتمالا99% ورمه تازه من شنیدم یه سریا بعد از عمل بینیشون کج میشه خیلی بدتر از چیزی که شما میگی، شما میگی احساس میکنی کجه، ولی بینی هایی هستند که بعد از عمل بدجوری کجن ولی بعد از گذشت چندماه کاملا صاف میشن.
2728
بچه ها نظرتون در مورد تو ضیحاتی که موسیلینی داد چیه ؟ چند درصد با توجه به توضیحاتی که داده فکر میکنید بینی کج شده باشه ، هفته بعد با یحیوی میخایم اکی کنیم ولی این آخری موسیلینی تو دلمو خالی کرده
2740
ولی اگه شنبه موسیلینی خوش خبر نباشه باید یمقدار دیگه پول فراهم کنم تا با احمدی مقدم عمل کنیم. کج شدن بینی بزرگترین اتفاق بد در عمل بینی هستش علاوه بر یک هزینه هنگفتی که دستت میده بینیتم بد میشه باید با اجازت افسردگی رو هم به مشکلاتت اضافه کنی، من اصلا کشش چنین اتفاقاتی رو ندارم ترجیح میدم همسرم عمل نشه تا چنین ریسکی رو بپذیرم.
سلام المیرا .امروز ندیدمت.اگر بعد از کشیدن تامپون خونریزی داشتی تو هر سوراخ بینیت 5،6 قطره بچکون اگر مثلا ی سمتت خونریزی داشت تو همون سوراخ بینیت بریز اگرم خونریزی نداشتی اصلا ازش استفاده نکن
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
مبارک باشه نهال جان. طبیعیه کم کم رو صورتت جا میفته. همین که به دکترت اطمینان داری دیگه جای نگرانی نیست. فقط باید صبور بود.

انشان به نقل از دکتر کلانتر هرمزی کمپوت بیشتر اب شکره و تاثیر چندانی در کاهش ورم نداره. در ضمن اونم واسه هفته اول بعد از عمل میتونه مفید باشه نه ۴ ماه بعد.
یارب نظر تو برنگردد.
2706