2752
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3399141 بازدید | 46604 پست
ولی من این فامیلمون بینیش کاملا گوشتی بوده اگه از تکنیکای درست استفاده کنن بر نمیگرده ذهنتو با این چیزا مشغول نکن
بینیم گوشتی بود پیش شیروانی و محبی و سجادیان رفتم ویزیت
21 خرداد با سجادیان عملیدم خداروشکر همه چی خوب بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مونا جون تاپیکو بخون
من زیاد از سهرابی تعریف نشنیدم...
2731
دوستان من از حموم رفتن میترسم :| بخیه هام کنده نشن؟؟نمیرم ؟؟؟ جرئت نمیکنم کلمو بگیرم زیر آّب خخخخخخخ
من اگه کاراشو از نزدیک ندیده بودم اصلا نظرمو نمیگفتم ،اونروزی که من رفتم یه دختره 4 ماه عمل کرده بود نشستم کنارش یه بینی کوچولو ولی بی فرم داشت که نوکش افتاده بود من بهش گفتم اومدی واسه عمل؟ کی معرفی کرده دکترو ؟ گفت نه من 4 ماهه عمل کردم اومدیم واسه داداشم یعنی داشتم شاخ درمیاوردم ، دوست خودمم الان یه ساله عمل کرده .....
ماه تی تی جان اینکه شما میگی حسینی خیلی بینی رو دستکاری میکنه والا من نمیدونم چی بگم چون خودمم یه بار بیشتر مطبش نرفتم ... اما واقعا من یه دختری رو اونروز تو مطب دیدم با مامانش که بعد از 2 ماه اصلا انگار نه انگار عمل کرده باشه انقدر طبیعی بود که بعدم خودش میگفت فقط یه قوز داشتم که به دکتر گفتم فقط همونو برداره ... خب این یعنی چی ؟؟ یعنی اینکه برنداشته بینی طرف رو از بیخ و بن نابود کنه فقط قوزش رو برداشته ..

بازم میگم من یه بار بیشتر مطبش نرفتم که پس نمیتونم قضاوت خوبی داشته باشم ...

یکی از بچه ها اسمش رو پرسیده بود دکتر یوسف حسینی اقدم .. اینم شمارش : 34437749

بچه ها خودتون برین کاراشو ببینین چون من خودمم هنوز دو به شکم ..
سارا با منی؟اگه با منی که 3300 گرفت تهران کیلینیک پیروز