2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مث شوهر من چپ میره راس میره میگه اگه لاغر بودی نمیگرفتمت🤣 متنفره از زن لاغر  تو فامیل زن ل ...

خخخ ببخشیدها اما صحنه خرید گوسفند در نظرم مجسم شد..

چقد نگاه ها به زن جنسیتی هستش و چطور شماها اجازه میدین شوهراتون همچین حرفایی بزنن؟ لابد یه زن چاق تر از زن خودش ببینه باید بگه به به شوهر این چه حالی میکنه شب پیش این همه گوشت میخوابه!@

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
2742
منم عکسشو فیلماشو با زن سابقش دیدم خیلی ناراحت شدم کلی گریه کردم هنوزم تو فلشش فیلماش هستش

چقدر بد درکت میکنم شما همون خانمی بودید ک میگفتید با تخم کتان لاغر کردید ؟تازه زایمان کردی شما؟

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره ......عشق تو نمیمیره.Rf💏💏💏💏👶👶👶
چقدر بد درکت میکنم شما همون خانمی بودید ک میگفتید با تخم کتان لاغر کردید ؟تازه زایمان کردی شما؟

ن عزیزم تازه عروسی کردم ،اره یجایی گفتم با تخم کتان شکمم اب شده حالا نمیدونم همونیم که شما میگی یا ن 

لطفا لایکم نکنید ممنونم 

اوهوم خیلی بده ولی سکوت کردمو بهش حق دادم که زمان ببره از بین رفتنشون 

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2738

تخم کتان باعث کیست وبیماری رحمی میشه توخوردنش زیاده روی نکن من خودم دوبارخوردم کیست اندومتریوزدراوردم کاش یکی هم به ایناروقبلش میگفت .

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
خخخ ببخشیدها اما صحنه خرید گوسفند در نظرم مجسم شد.. چقد نگاه ها به زن جنسیتی هستش و چطور شماها اجاز ...

ب هر حال هر کسی یه معیارایی داره ببخشیدا مگه من خودم ازین فکرا نمیکنم؟ مگه همه این فکرا جنسیه؟ مثلا منم شوهرم اگه لاغر بود واقعا قبول نمیکردم

آدم نگاه جنسی ک نمیکنه😐😐😐 آدم ی نگاه باید ب خودش و طرز فکرش بکنه☺

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

سلام دوست عزیز من تازه واردم 💝

عکس نامزدتو با دوستش رو هم ندیدم 

فقط اینکه مشکلت رو خودت سعی کن حل کنی خانوما اکثرا قشنگ هستن قطعا خودِشما هم قشنگی خیلی درباره ی این موضوع باهاش حرف نزن ک فکر نکنه برات مهمه ب عنوان نقطه ضعف استفاده کنه و آزارت بده و اینکه متاسفانه الان اکثریت مردا با وجود داشتن همسر دوست دختر هم دارن یکی لو می‌ره یکی ن...

طولانی شد حرفم اینم بگم ک من خودم یکی از اونایی هستم ک 1روزی میگفتم وای من اگر شوهرمو با یکی ببینم میمیرم یا می‌کشمش و اینا ولی آدم تو اون شرایط ک قرار میگیره خودشو وقف میده با شرایط البته تا اونم سقفی داره ها من طاقت نیاوردم و جدا شدم....

امیدوارم ضامن آهو ضامن خوشبختیت بشه وموفق و خوشبخت باشی💛💝💞

میشه برای حاجت روایی وعاقبت بخیریم1 دونه صلوات هدیه کنی ب روح بزرگوار رسول الله 🙏💞
تخم کتان باعث کیست وبیماری رحمی میشه توخوردنش زیاده روی نکن من خودم دوبارخوردم کیست اندومتریوزدراورد ...

واقعا؟مرسی ک گفتی دوستم

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره ......عشق تو نمیمیره.Rf💏💏💏💏👶👶👶
2706