2733
2734
😍😍😍😍وااای چقددددد بلنده شوهرت قد و وزن خودتم خیلی خوبه😍 اره ۱۶۰ خیلی خوبه برای زن.من ۱۵۵ ام شو ...

من 167 هستم ولی توی این سایت به این نتیجه رسیدم که کوتاه هستم نمی دونم چطوری هست که اینجا همه بالای 170 هستند و بادی بیلیدینگ

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
من 167 هستم ولی توی این سایت به این نتیجه رسیدم که کوتاه هستم نمی دونم چطوری هست که اینجا همه بالای ...

😂😂😂😂۱۶۷ که والا خیلی بلنده.

اره منم تا الان کوتاهترین سایت بودم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر منم عکس میخوام البته اونقد گذاشتی که ادم خجالت میکشه بهت بگه ، ناراحت نباش همه ی مردا قبل متاهلی یکیو دارن شایدم بعدش بهش فکر کنن اما این تویی که باید با عشوه گری هات محبتات اونو به خودت جذب کنی،اصلا باهاش سرد نشو بلکه گرم تر شو ،به حرف نی نی سایتی هام اگه بخوای زندگیتو بچرخونی باید بگم که از همین الان زندگیتو باختی

راپونزل هیچوقت ناامید نشد و رها شد ،چرا ما نتونیم؟  
😂😂😂😂۱۶۷ که والا خیلی بلنده. اره منم تا الان کوتاهترین سایت بودم😂

من 170 ام یعنی شوهرم دوس نداره؟اگه اینجوریه پس چرا اومده خواستگاری؟ باید به این توجه کنیم که هر مردی یه جوری دوست داره نه اینکه همه مثل هم دوست دارن

راپونزل هیچوقت ناامید نشد و رها شد ،چرا ما نتونیم؟  
2731
😍😍😍😍وااای چقددددد بلنده شوهرت قد و وزن خودتم خیلی خوبه😍 اره ۱۶۰ خیلی خوبه برای زن.من ۱۵۵ ام شو ...

ما مث شخصیت رمان هاییم🤣🤣اوایل روم نمیشد کنارش برم جایی الان برام عادی شده

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
من 170 ام یعنی شوهرم دوس نداره؟اگه اینجوریه پس چرا اومده خواستگاری؟ باید به این توجه کنیم که هر مردی ...

نه والا اتفاقا الان میگن مردا کوتاه دوس ندارن😂

اره دقیقا حرف شما درسته عزیزه دلم🤩

بیایین تو این تاپیک لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2255179/دوستای-عزیزم-بیایید

سلام دوستای گلم ..لطفا به پیج و کانالم سربزنید.تمام اجناس باکیفیت و با تخفیف هستن ..ممنونمposhak_vira_khorramabad لینک کانالم تو تلگرام
مادری که به پسرش عنگ دزدی بزنه مادری که به پسرش بگه خونت زن میبری در حالی که خونه ما اصلا خالی نیس م ...

چرا میزنی باشه   

یادبگیریم باهم باشیمبدون تصاحب یکدیگر،همنوا باشیمبدون تصرف اندیشه یکدیگر،همراه باشیمبدون خدشه دار کردن راه یکدیگر،همکار باشیمبدون دخالت در کار یکدیگر،همدل باشیمبدون راهیابی به راز یکدیگر،همنشین باشیمبدون تجاوز به مرزهای یکدیگر
خخخخ خودت خواستی

یادبگیریم باهم باشیمبدون تصاحب یکدیگر،همنوا باشیمبدون تصرف اندیشه یکدیگر،همراه باشیمبدون خدشه دار کردن راه یکدیگر،همکار باشیمبدون دخالت در کار یکدیگر،همدل باشیمبدون راهیابی به راز یکدیگر،همنشین باشیمبدون تجاوز به مرزهای یکدیگر