2737
2734
برق عشق؟؟؟ پسرا کلا دختر میبینن چشاشون برق میزنه. وای تو رو خدا الکی جو نده برق عشق کجاش بود. 

آفرین 🤪🤪🤪

میشه برای حاجت روایی وعاقبت بخیریم1 دونه صلوات هدیه کنی ب روح بزرگوار رسول الله 🙏💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂۱۶۷ که والا خیلی بلنده. اره منم تا الان کوتاهترین سایت بودم😂

من ۱۵۳ هستم 😂😂

دیدی از تو کوتاهتر هم هست 😂

خداروشکر با خودم کنار هم اومدم و راضی ام

فقط خداوندا لاغر بفرما مرا

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه

فردا ساعت 11عکسشوبزارمن ببینم😐قرارمون یادت نره شب بخیر

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2728

منم همسرم قبل من یه بار با یکی عقد کرده

بالاخره تو این مدت اتفاقایی هم بینشون صددرصد افتاده هر چند خودش میگه نه.😕وقتی بهش فکر میکنم خیلی اذیت میشم ولی خب الان مهمه که ما با همیم

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
من ۱۵۳ هستم 😂😂 دیدی از تو کوتاهتر هم هست 😂 خداروشکر با خودم کنار هم اومدم و راضی ام فقط خداوند ...

منم راضیم به رضای خدا میگم به جاش تیپم و خوب کنم😂الناز حبیبی رو دوس دارم اونم قدش کوتاهه اما خشگله امیدوار میشم😂

2738
منم قبلا نامزد داشتم كه از نامزد الانم خيلي خوشتيپه بود به نظرم ولي هرگز حرفشو نميزنم 

من به جای شما بودم نامزدی رو به هم میزدم چون هیچ وقت طاقت مقایسه ندارم، بعدشم شما دوران نامزدی هستید به قیافت ایراد گرفته گفته لاغر شو حتما دو روز دیگه از نامزدیتون بگذره همش اون دختره رو توسر شما میکوبه به نظر من اگه خیلی خاطرش رو میخواید و دوستش دارید که نمیتونی به هم بزنی با یه مشاور حتما مشورت کن عزیزم  

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
٢٧ سال اون ٣٥ سال دوستي از طريق دوست مشترك 

8 سال تفاوت سنی خیلیه این تجربه ای که من خودم تو زندگی کسب کردم شاید شما دوست داشته باشی تفریح هایی رو انجام بدید که همسرتون اصلا قبول نداشته باشن و بگن از سن من گذشته این چیزا واقعا آزار دهنده است و مسائلی از این قبیل

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
اقا نگید اینجوری استرس گرفتم😔الان من ریزه میزه ام چیکا کنم😭😭

خیلی ها هم ریزه پسندن دوستمون گفت تمام مردا ریزه دوس دارن گفتم اینجوری نیس خیلیا هم بلند و باریک پسندن مث مدلا وگرنه تو ک عشقی😘😘😘

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2706