2733
2734
پسر من که داداشش رو برای خودش کرده🤣🤣🤣 در واقع داداشش اونه تا پسر ما😂😂😂 یه جوری وانمود کردیم ...

عااالیه بهترین‌کارو‌کردین میدونم خیلی سخته ولی بهترین راه همینه! لایک👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عااالیه بهترین‌کارو‌کردین میدونم خیلی سخته ولی بهترین راه همینه! لایک👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

مرسی😘🙏

فقط پدر من دراومده این وسط🙄🙄🙄

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چقدر دوست داره بذار بخوابه ،خواهر شوهر خواهرم ماماست به خواهرم گفته بود اصلا بیدارش نکن بذار خودش ...

ای وای،،، پس همینه که طفلکیم خوابش کم شده و سبکه سبکه!!!

الان فقط بعد حمام چندساعت راحت میخوابه!

راستی زهرا جان من شیر میدم به اهورا،قشنگ سیرش میکنم یعنی اینطزوری میفهمم سیر شده که خوابش میبره دیگه مک نمیزنه و وقتی جدا میکنمش کلی شیر از دهنش بیرون میاد، مثلا یه ربع کامل میخوره یه سینمو.... بعد هر جوری میگیرمش باد گلو نمیزنه!😔 فقط یا بیدار میشه یا بد خواب میشه یا اصلا هیچی ،،،بعد رو تخت که میذارمش بعد پنج دقیقه هی حالت عوق زدن میگیره، هی اینور اونور میشه، حالت گریه هم میگیره، این همون به خاطر باد گلوشه؟؟؟ چیکار کنم بزنه نصفه عمرم کرد✋✋✋😓😓😓

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ای جاااااااان ❤❤❤ شماها که دوتا فرشته دارین تو خونه چقدرررر قشنگه خونه هاتون😍😍😍 زهرا جان منم خس ...

حال خودت چطوره عزیزم بهتر شدی؟! ورمهات خوابید؟! پوستت درست شد دونه زده بود؟! منم به این سنتها اصلااااا اعتقاد نردارم ولی خب مامان راست میگن این روزا انفولانزا بیداد میکنه بیرون نری ضرر نکردی

روزایی که بارونیه با بادیه و هوا بهتره برو دم پنجره چندتا مفس عمیق بکش یه موزیک کلاسیک بذار با یه هات چاکلت حالشو ببر😌☕️🍩

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
من سه هفته از سزارینم گذشته بخیه هام درد داره .ممکنه مشکلی باشه؟

نه عزیزم منم همینطورم زمان میبره تا خوب خوب بشه

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
من امروز ده روز تموم‌شد لکه بینیم خیلی کم شده در حد قطع شدن شاید حالا نمیدونم دوباره راه بیفته یاای ...

پری نشدنو خوب اومدی منم متنفرم ازش😅😅😅

تا چهار هفته بعد سزارین اگر خونریزیاتون کم شد، زیاد شد، لک شد ، نشد، هر چی شد 😂خخخخخخ 😂کاملا طبیعیه🤣🤣🤣🤣

حال خودت چطوره عزیزم بهتر شدی؟! ورمهات خوابید؟! پوستت درست شد دونه زده بود؟! منم به این سنتها اصلااا ...

خوبی تو زهرا جونم؟😍

اره خداروشکر ورم ها با مصرف لازیکس رفع شد، همشو جیش کردم رفت😅

پوستمم از سه چهار روز بعد عمل کم کم جوشا رفتن الان جاشون مونده سیاهن یکم که پماد میزنم روشون بهترن،فقط تمام تنم پوسته پوسته شده دارم پوست عوض میکنم فک کنم🤭🤣

من واقعااااا با اون حال روحی داغونی که داشتم و الانم یکمی دارم، با این هوای ابری و بارونیه این روزا و تنهایی تو خونه،واقعا بیرون لازمم زهرا جان، یعنی منتظرم این هفته تموم شه بزنم برم یه وری فقط...✋

بچه هااااا

من یبوست شدم بعد از دو هفته از زایمانم، زیاد توجه نکردم بهش

حالا شقاق گرفتم😭😭😭 در حدی که خون میاد😭😭😭😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740
بچه ها شماها نی نیهاتون در روز چند بار پی پی میکنن؟؟؟ ایا شل هست یا سفت یا معمولی؟ رنگش چطوریه؟ ب ...

نی نی من حدودا ۳ بار

رنگش نارنجی -زرد پررنگه

دونه دونه هست....معمولیه بنظر خودم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اره اولا پنج شش بار بود اندازه ی یه سکه بود الان شده سه چهار بار در روز ...طبیعیه؟ 

مال من برعکس کمتر بود اوایل...الان بیشتر شده اوایل یکبار درروز بود الان شده ۳ بار

جیش هم ۵ بار حدودا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها شماها نی نیهاتون در روز چند بار پی پی میکنن؟؟؟ ایا شل هست یا سفت یا معمولی؟ رنگش چطوریه؟ ب ...

قبلا ۳ یا ۴ بار پی پی میکرد 

زرد و آبکی و داخلش دون دون

گاهی هم سبز میشه

جدیدا گاهی سبز رنگ میشه و سفت تر

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
ای وای،،، پس همینه که طفلکیم خوابش کم شده و سبکه سبکه!!! الان فقط بعد حمام چندساعت راحت میخوابه! ر ...

دقیقا دختر منم همینجوریه ولی من بلافاصله که بیدار میشه از باد گلوش یا میذارمش روی پام تکونش میدم تا دوباره بخوابه یا میذارمش توی تختش و تکونش میدم یکم زمان میبره ولی عادت کرده میخوابه

طفلک مستاجر طبقه بالامون🤣🤣🤣 اونا شبا ۱۱ میخوابن😐😐 هر بار میبینمش کلی عذرخواهی میکنم😫😫😫 ال ...

کمبود محبت و توجه چه میکنه!!!😆😆😆😆😆👋🏼خسته نباشی دلاور

خدا قوت پهلوان💪🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ای جاان... جدی میگی؟ من این طفلکیو برای شیر بیدار میکنم!!! پرستارا گفتن بهم😡😡😡 مثلا بعضی وقتا د ...

عزیزم اشکالی نداره اگه بیدار نشد 

فقط بیشتر از ۴ یا ۵ ساعت نشه

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
بچه هااااا من یبوست شدم بعد از دو هفته از زایمانم، زیاد توجه نکردم بهش حالا شقاق گرفتم😭😭😭 در حد ...

منم.همینطور😕😫

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706