2737
2734
ای جاااااااان ❤❤❤ شماها که دوتا فرشته دارین تو خونه چقدرررر قشنگه خونه هاتون😍😍😍 زهرا جان منم خس ...

خیلی قشنگه😂😂😂

انشاالله بارداری بعدیت دوقلو باشه ریحانه جون خونت قشنگ شه😁😍😍😍

من با رهام فروشگاه هم رفتم 😁 بیخیال بابا الان چون سرده و مریضی زیاد شده نمیرم جایی

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها شماها نی نیهاتون در روز چند بار پی پی میکنن؟؟؟ ایا شل هست یا سفت یا معمولی؟ رنگش چطوریه؟ ب ...

ریحانه جان پی پی نوزاد کلا شل میشه و دون دون حتی اگه یبوست داشته باشه فقط در این حالت بیشتر زور میزنه و حجم پی پی کم میشه 

در حالت عادی زرد خوش رنگ 😁🙈🙈

بچه ها شماها نی نیهاتون در روز چند بار پی پی میکنن؟؟؟ ایا شل هست یا سفت یا معمولی؟ رنگش چطوریه؟ ب ...

روزای اول ۵بار، الان ۳بار شایدم بیشتر.

شل هستش زرد رنگه .

از دکتر پرسیدم گفت چون شیرمادر میخوره طبیعیه

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2728
خیلی قشنگه😂😂😂 انشاالله بارداری بعدیت دوقلو باشه ریحانه جون خونت قشنگ شه😁😍😍😍 من با رهام ...

انشالله❤🙏😂😂😂😂

خدا جوجه هاتو حفظ کنه🙏🙏🙏🥰🥰🥰

منم خیلیییی دلم میخواد بریم بیرون❤

از هفته دیگه بیرونم😂😂😂

تازه اتلیه ای که رفتم برا عکس بارداری نوبت عکس های با اهورا رو برامون زده میخوایم بریم عکسبازی🥰❤

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
باشه عزیزم‌حتما

ممنونم عزیزم🙏🌹

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ریحانه جان پی پی نوزاد کلا شل میشه و دون دون حتی اگه یبوست داشته باشه فقط در این حالت بیشتر زور ...

ممنونم عشقم که انقدر خوب بهم یاد میدی و توضیح میدی🌹🌹🌹🙏🙏🙏

الان جوجه من یکم زور میزنه و موقع شیر خوردن پیچ و تاب میخوره در حد دو تا سکه ی بیست و پنج تومنی دفع داره، رنگشم زرد هست و دون دون،،،،یعنی الان طبیعیه؟ یک بار البته دوروز پیش دفع داشت خیلی سفت بود🥺🥺🥺

فک کنم باید شیر بیشتر بدم بهش نه؟

الان روزی سه چهار بار بیشتر پی پی نمیکنه، جیش هم شش بار اینا داره در روز...

روزای اول ۵بار، الان ۳بار شایدم بیشتر. شل هستش زرد رنگه . از دکتر پرسیدم گفت چون شیرمادر میخوره طب ...

اره اولا پنج شش بار بود اندازه ی یه سکه بود الان شده سه چهار بار در روز ...طبیعیه؟ 

2740
عزيزم ببخشيد گفتي پسرت رفلاكس پنهان داره ؟! ميشه بگي چه علائمي داره

ترش میکنه

دائم دهنش رو تکون میده مثل اینکه ادامس تو دهنش هست

خودشو کمانی میکنه 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اره اولا پنج شش بار بود اندازه ی یه سکه بود الان شده سه چهار بار در روز ...طبیعیه؟ 

اره من همون اوایل از دکتر پرسیدم گفت طبیعیه.

به هرحال هرچی بزرگتر بشن دفعاتش کمتر میشه فک کنم

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
ما هم اینطوری وانمود میکردیم ولی وانمود ما رو اعلامیه کرد به دیوار 🤛و مشت محكمی به دهن استکبار زد&n ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
مث منی تو😂😂😂 منم میام سک سک میکنم در میرم🤭🤭🤭 ای جووووونم عاشق فضای خونه ی توام یعنی ونوس😍😍 ...

طفلک مستاجر طبقه بالامون🤣🤣🤣

اونا شبا ۱۱ میخوابن😐😐

هر بار میبینمش کلی عذرخواهی میکنم😫😫😫

البته خداروشکر میگه ما خوابمون خیلی سنگینه و نمیاد صدا ها

ولی بازم شرمنده ش هستم

نمیدونی از صبح یه برنامه ها داشتیم

یکی رو پام یکی تو بغل🤣🤣🤣

پسر بزرگم که تو این ۲سال و نیم رو پا تا حالا نخوابیده! 

حالا شبا رو پا میخوابه😐😂

انشالله❤🙏😂😂😂😂 خدا جوجه هاتو حفظ کنه🙏🙏🙏🥰🥰🥰 منم خیلیییی دلم میخواد بریم بیرون❤ از هفته د ...

مرسی عزیز دلم خدا اهورا جان رو حفظ کنه 😍😍😍🙏❤️❤️❤️

به سلامتی عزیزم خوش بگذره 🥰🥰🥰

ای جاااااااان ❤❤❤ شماها که دوتا فرشته دارین تو خونه چقدرررر قشنگه خونه هاتون😍😍😍 زهرا جان منم خس ...

ان‌شالله نینی بعدیت بیاد خیلی قشنگ میشه واقعا😍😍😍

ممنونم عشقم که انقدر خوب بهم یاد میدی و توضیح میدی🌹🌹🌹🙏🙏🙏 الان جوجه من یکم زور میزنه و موقع شی ...

خواهش می کنم عزیز دلم

حتما چیزی خوردی که شکمش سفت شده تو غذای خودت هم باید رعایت کنی یبوست شده یکم مسهل بخور  

شیر که هر دو ساعت باید بخوره البته وقتی خوابه بذار بخوابه برای شیر بیدارش نکن 

2706