2737
2739
اره 3 سال😂😂😂😆😅😍 همسرمم با داییهاش که عموهای خودم میشن 1 سال،3 سال، 5 سال اختلاف سنی دارن😁😊& ...

چه باحال😍😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چه باحال😍😍😍😍

ما کلا خانواده ای پر جمعیت و به شدت ازدواجی هستیم😅😆😊

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یسوال بچه ها  بچه رو چه زمانی غسل میدن ده روزگی وچهل روزگی  اینکارو پدرمادربچم میتونن انجا ...

غسل؟!

غسل نداره که🤔

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
غسل؟! غسل نداره که🤔

منم والله اينايي كه شماها ميگين رو اصصصلا نشنيده بودم تاحالا😅🙈

فقط اذان گفتن در گوش رو ميدونستم و همون قربوني معمولي رو(خيرات منظورمه) ديگه بقيشو هرچي ميخونم شاخام درمياد هردفعه خخخخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
منم والله اينايي كه شماها ميگين رو اصصصلا نشنيده بودم تاحالا😅🙈 فقط اذان گفتن در گوش رو ميدونستم و ...

نمیدونم ولله  من شهرستانم  ازماماناتون بپرسید اونا بهترمیدونن

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2738
ده روزگی وچهل روزگی بچه رومیبرن  باچهل تاس غسل میدن اونو میگم

اها

نه ما اونو انجام نمیدیم🤔 

اخه من کمبود دی دارم میگم شاید ازدی باشه

من اول بارداری آزمایش دادم نداشتم ولی دوباره برام نوشت که تادوهفته دیگه باید بدم .
فک کنم سنگین شدیم فشار میاد

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2706