2737
2739

سلام دوستان عزیز تا حالا مطمئنا شده یکبار هم از مژه مصنوعی پرپشت کننده که چسبی هستند استفاده کرده باشین و نحوه چسبوندنش و درآوردنش برا من خیلی سخته چند روز پیش یک تبلیغی دیدم که مژه مغناطیسی بود میخواستم بدونم اینجا کسی استفاده کرده؟ و نظرش در مورد این مژه های آهنربایی چیه؟ ممنون میشم نظرتون و بگین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منظورتون تقلبی هم تو بازار هست؟ پس من چطوری اصلش و گیر بیارم که اورجینال باشه از کجا تشخیص بدم؟

یک راه هست !

به یه فروشگاه لوازم آرایشی پرطرفدار و شلوغ تو بالای شهر برین و حضوری خرید کنین. قطعاً خرید با اصالتی خواهید داشت ولی اینترنتی هرگز !

🔐قفلی که خودت بازش نکنی، کسی واست باز نمیکنه ツ📎
همچین چیزی امکان داره هرکسی میتونه اینکارو بکنه یانه مخصوص اوناییه که به یه دلایلی اصلا مژه ندارن؟&n ...

برای شما هم امکان داره ولی معضلاتی هم داره. از جمله اینکه رشد میکنن و شما میبایست هر یه مدت کوتاهشون کنین !

🔐قفلی که خودت بازش نکنی، کسی واست باز نمیکنه ツ📎

من استفاده کرده راضی بودم. جوریه که روی مژه هات قرار میگیره و نیازی به چسپوندن با چسپ هم نداره که بعدا سخت بشه در آوردش. آهنربا داره. یدونه روی مژه و یدونه زیر مژه قرار میگیره که مگنت این دوتا به هم میچسپه و نمیوفته. اذیتیم برای چشم نداره چون خیلی ظریفه. اگه میخواید تهیه کنید من از اینجا گرفتم

09120750932 تحویل درب منزل با تست هم داره. فروشگاه کیم کالا

یک راه هست ! به یه فروشگاه لوازم آرایشی پرطرفدار و شلوغ تو بالای شهر برین و حضوری خرید کنین. قطعاً ...

راست میگین باید همین کار و بکنم.... فقط میخواستم بدونم کسی تجربه استفاده از مژه مغناطیسی رو داشته یا نه ؟

برای شما هم امکان داره ولی معضلاتی هم داره. از جمله اینکه رشد میکنن و شما میبایست هر یه مدت کوتاهشون ...

واقعیت از کاشت مژه میترسم چون جند سال پیش یکی از فامیل هامون چریبیهای شکمش و با ساکشن و عمل جراحی بیرون کشیدند به چند وقت نکشید سر همین مسئله تومور روده یا همون سرطان گرفت و فوت کرد متاسفانه از اون موقع از عمل های زیبایی میترسم.

من استفاده کرده راضی بودم. جوریه که روی مژه هات قرار میگیره و نیازی به چسپوندن با چسپ هم نداره که بع ...

عکس یا فیلم و توضیحاتی بیشتری از این مژه های آهنربایی دارین؟ رفتم سایتتون چیزی ندیدم از این مژه ها ، درمارولر و درماپن و ردیاب ها هستند ولی نتونستم این مژه ها رو پیدا کنم

2706