2752
2734

سلام دوستان عزیز تا حالا مطمئنا شده یکبار هم از مژه مصنوعی پرپشت کننده که چسبی هستند استفاده کرده باشین و نحوه چسبوندنش و درآوردنش برا من خیلی سخته چند روز پیش یک تبلیغی دیدم که مژه مغناطیسی بود میخواستم بدونم اینجا کسی استفاده کرده؟ و نظرش در مورد این مژه های آهنربایی چیه؟ ممنون میشم نظرتون و بگین.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
منظورتون تقلبی هم تو بازار هست؟ پس من چطوری اصلش و گیر بیارم که اورجینال باشه از کجا تشخیص بدم؟

یک راه هست !

به یه فروشگاه لوازم آرایشی پرطرفدار و شلوغ تو بالای شهر برین و حضوری خرید کنین. قطعاً خرید با اصالتی خواهید داشت ولی اینترنتی هرگز !

🔐قفلی که خودت بازش نکنی، کسی واست باز نمیکنه ツ📎
همچین چیزی امکان داره هرکسی میتونه اینکارو بکنه یانه مخصوص اوناییه که به یه دلایلی اصلا مژه ندارن؟&n ...

برای شما هم امکان داره ولی معضلاتی هم داره. از جمله اینکه رشد میکنن و شما میبایست هر یه مدت کوتاهشون کنین !

🔐قفلی که خودت بازش نکنی، کسی واست باز نمیکنه ツ📎

من استفاده کرده راضی بودم. جوریه که روی مژه هات قرار میگیره و نیازی به چسپوندن با چسپ هم نداره که بعدا سخت بشه در آوردش. آهنربا داره. یدونه روی مژه و یدونه زیر مژه قرار میگیره که مگنت این دوتا به هم میچسپه و نمیوفته. اذیتیم برای چشم نداره چون خیلی ظریفه. اگه میخواید تهیه کنید من از اینجا گرفتم

09120750932 تحویل درب منزل با تست هم داره. فروشگاه کیم کالا

یک راه هست ! به یه فروشگاه لوازم آرایشی پرطرفدار و شلوغ تو بالای شهر برین و حضوری خرید کنین. قطعاً ...

راست میگین باید همین کار و بکنم.... فقط میخواستم بدونم کسی تجربه استفاده از مژه مغناطیسی رو داشته یا نه ؟

برای شما هم امکان داره ولی معضلاتی هم داره. از جمله اینکه رشد میکنن و شما میبایست هر یه مدت کوتاهشون ...

واقعیت از کاشت مژه میترسم چون جند سال پیش یکی از فامیل هامون چریبیهای شکمش و با ساکشن و عمل جراحی بیرون کشیدند به چند وقت نکشید سر همین مسئله تومور روده یا همون سرطان گرفت و فوت کرد متاسفانه از اون موقع از عمل های زیبایی میترسم.

من استفاده کرده راضی بودم. جوریه که روی مژه هات قرار میگیره و نیازی به چسپوندن با چسپ هم نداره که بع ...

عکس یا فیلم و توضیحاتی بیشتری از این مژه های آهنربایی دارین؟ رفتم سایتتون چیزی ندیدم از این مژه ها ، درمارولر و درماپن و ردیاب ها هستند ولی نتونستم این مژه ها رو پیدا کنم

2706