2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان من ۵ بار ایست کرد احیا شد ۹۶ روز کما بود بهمون گفتن تمام هست اصلا امکان نداره برگرده الان ۲ سا ...

شوهر خواهر دعا کنید براش یه هفتش همش نا امیدی نمیدونم از دکترا تا پرسنل 

امید وارم اقوامش برادرش بچه هاش اینقد امید دارن که....الان 6 روزه هیچ تغیری نکرده فقط گه گاهی دستشو ...

مهم همون امید و توکل به خداست . چرا یهویی اینجور شدن؟ سنشونم ک بالا نیست انشالله که به زودی بهوش میان و به سلامتی برمیگردن خونه 

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
2731

مامان من هوشیاری ۳ بود بالا نمیومد خیلی اذیت شدیم مشکل ریوی هم داشت گفتن اگه قلب هم جواب بده ریه نمیتونیم کاری کنیم،خودتون بگید انتقالش بدن یه ستاد دارن McMc از طرف بیمارستان مریض رو با آمبولانس و تجهیزات میفرستن شهر دیگه کامان منم از یه شهر دیگه بردیم جای دیگت 

نمیشه برای همه یه نسخه پیچید . ضریب هوشیاریش متوسطه . ضریب هوشیاری منو شما 14 هست و زیر 3 خیلی ضعیفه . ولی با توجه به نظر دکتر مغز و اعصابش برید جلو توکل بر خدا خوب میشه ان شا الله .

شوهر خواهر دعا کنید براش یه هفتش همش نا امیدی نمیدونم از دکترا تا پرسنل 

اگه باور کنید میشه معجزه اتفاق میوفته همیشه تو اوج نا امیدی وقتی امیدت فقط فقط به خدا باشه میشه چون واقعا دکترا کاری نمی تونن کاری کنن اگه به دعا اعتقاد داری جوشن کبیر بخون 

نمیدونم دلمون برا بچه هاش میسوزه 41 سالشه کلی امید داشت  الانم بیچاره بچه هاش یه دکتر مغز گفته ...

ان شالله معجزه هم میشه .خدا به بچه هاش رحم کنه .

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السوء

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

خیلی سخته خیییییلی سخته من هر وقت به خواست خدا راضی شدم اون موقع همه چی اکی شد باید بپذیری چون راه دیگه نداری فقط بگو اگه می‌خواد برگرده سالم بهتون بده واسه خدا کاری نداره فقط نگید برگرده هرجوری هست چون طرف اگه به هوش بیاد ببینه نمیتونه خیلی اذیت میشه فقط هرچی خود خدا بخواد بشه انشالا ،انشالا معجزه نصیبتون شه

نه بابا هی میگفت دستم درد میکنه و.....درست نیم ساعت قبل میبرنش بیمارستان نوار قلب میگیرن میگن مشکلی ...

خدا بزرگه عزیزم ب نیتش روزی 70تا حمد بخونین انشالا شفا پیدامیکنه من خودم جواب گرفتم با حمد خوندن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
مامان من هوشیاری ۳ بود بالا نمیومد خیلی اذیت شدیم مشکل ریوی هم داشت گفتن اگه قلب هم جواب بده ریه نمی ...

مال ما 5 هست میگن نمیشه تکونش داد بدبختی شهرمون خیلی کوچیکه گفتیم آمبولانس مخصوص بگیریم میگن تا دم در ای سی یو هم نمیشه بردش هوشیاریشم خودمون 5گذاشتیم بیشتر جواب نمیده مواد و سیگار زیاد میکشید همه دکترا قطع امید کردن میگن قلبش خیلی ضعیفه و.......بیچاره بچه هاش اینقد امید دارن که.........

نمیدونم دختر داییم و پسر خالم سکته مغزی کردن خوب شدن پسرخالم کبدش از کار افتاد خوووب شد یکی از اشناها پسرش تصادف کرد هوشیاریش2 بود الان خوب شده به دکتر اینارو میگیم میگن تصادف سکته مغزی فرق میکنه این الان قلبش اصلا جواب نمیده به زور دستگاه تنفس میکشه      کاش اولا اینطور نمیشد اگه هم میشد چن روز قبلش مشهد رفتیم میشد که امکاناتش بهتره شهرما خیلی ضعیفه

2706