2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سکته کرد 3شنبه شب بردنش بیمارستان 4ساعت طول کشیده سه بار احیا شده 

اخی..جوونن؟خدا خودس شفاشون بده

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2731

چی بگم 

این شرایط برای همه یکسان نیست 

قبلا هم گفتم یکی از نزدیکانم 1.5 ساعت احیاش کردن تا برگشت 

یک مدت هم تو کما بود 

ولی بعد به هوش اومدم ولی نصف ریش کار نمیکرد

ولی واقعا نمیدونم برای شوهر خواهر شما چی میشه و خدا چی مقدر کرده

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

دکترا به مادربزرگ منم میگفتن امیدی نیست ولی تا خدا نخواد ایچی نمیشه بنده خدا حالش خوب شد مثل روز اول دکترا خودشونم هنگ بودن 

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
امیدی نداشته باشید زیاد 

پس از نظر دکتر امید زیادی نیست .ولی خدا میگه همیشه امید هست .توکل به خدا ان شالله هر چه زودتر خوب شه .نسبتش چیه با شما ؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

پدرشوهر من با 80سال سن سکته قلبی کرد..تو بیمارستان بود ی ماه ..بعدم چنماه تکون نمیتونس بخوره بعدم خوب شد ..ناامید نباشین

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
دکترا به مادربزرگ منم میگفتن امیدی نیست ولی تا خدا نخواد ایچی نمیشه بنده خدا حالش خوب شد مثل روز اول ...

چه خوب خداروشکر

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ایشالا هرچی براش خیره بشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چرا عزیزم اینطور شدن..مشکل قلبی داشتن

نه بابا هی میگفت دستم درد میکنه و.....درست نیم ساعت قبل میبرنش بیمارستان نوار قلب میگیرن میگن مشکلی نیس میگه خوب شدم میاد خانه نیم ساعت بعد میگه بدنم درد میکنه ماساژ میدن یهو می افته باز ایست قلبی میکنه میبرنش بیمارستان 4ساعت طول میشکه احیا بشه سه بار احیا میشه الان تو کماست دکترا میگن زیاد امیدوار نباشید   41 سالشه دعا کنید برا بچه هاش   بچه هاش امید دارن ولی دکترا.........میگن معجزه نشه فک نمیکنم زیاد دوام بیاره

پس از نظر دکتر امید زیادی نیست .ولی خدا میگه همیشه امید هست .توکل به خدا ان شالله هر چه زودتر خوب شه ...

نمیدونم دلمون برا بچه هاش میسوزه 41 سالشه کلی امید داشت  الانم بیچاره بچه هاش یه دکتر مغز گفته توکل به خدا امیدی هست ولی دکترای خود بیمارستان و پرسنل ای سی یو میگن معجزه نشه ...........

دکترا به مادربزرگ منم میگفتن امیدی نیست ولی تا خدا نخواد ایچی نمیشه بنده خدا حالش خوب شد مثل روز اول ...

امید وارم اقوامش برادرش بچه هاش اینقد امید دارن که....الان 6 روزه هیچ تغیری نکرده فقط گه گاهی دستشو تکون میده و.........

دکترا چ کارن ک قطع امید کنن..امیدتون ب خدا باشه..بعدم مرگ مغزی نشده ک کما احتمال برگشت داره

جمره جان مشکل ما قلب و ریه اش هست خصوصا قلبش که خیلی ضعیف میزنه میگن خودمون تو خواب بردیمش قلبش جواب نمیده