2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
دو روزه تنبل تنبل شدم یسر دراز میکشم از فردا باز پیاده رویی و بالا پایین شدنمو شروع میکنم 💪

من امروز پیاده روی نکردم، ولی گلاب روت هنوز اسهال دارم و درد پریودی چند روز از زیرشکمم میاد تاکشاله رانم و پاهام و.... 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من امروز پیاده روی نکردم، ولی گلاب روت هنوز اسهال دارم و درد پریودی چند روز از زیرشکمم میاد تاکشاله ...

نیم ساعت دیگخ 38هفته تموم میشه ومیرم توی 39هفته وای خدا باورم نمیشه😍

عزیزم با تشکیل گروه اینجا ممکنه خلوت بشه بچه ها پیدامون نکنن ما قول دادیم تا آخر باهم باشیم . برای ه ...

باشه مرسی عزیزمی پس من یادت نره چون  اینجازیاد نمیام

خدایا شکرت بچمو برگردوندی فقط خودت حفظش کن من طاقت یک لحظه دوریشو دیگه ندارم خدایا خودت کمکم کن طعم آغوشش بچش ام الان یک سال نیمه منتظرم دستاشو بگیرم
2731
من امروز پیاده روی نکردم، ولی گلاب روت هنوز اسهال دارم و درد پریودی چند روز از زیرشکمم میاد تاکشاله ...

اسهال استفراغ نشونه نزدیک شدن زایمان درد پریودیم ک داری خیلی مواظب باش دیگه نزدیکی 😍 اگه دلدردت با دوش آب گرم آروم نشد دیگه شک نکن ک وقتشه

اسهال استفراغ نشونه نزدیک شدن زایمان درد پریودیم ک داری خیلی مواظب باش دیگه نزدیکی 😍 اگه دلدردت با ...

یکی. از فامیلای خیلی نزدیکموو فوت شده، بنده خدا خیلی سنش کمه، زنش باردار، ازظهر شنیدم خیلی ناراحتشم مامانم اینام رفتن شهرستان من اومدم پیش خواهروبرادرم مدرسه دارن، میترسم این چندروز مامانم نیست دردم بگیره

مادرای باردار خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که بتونم باردار بشم یکساله تو اقدامم باردار نشدم تنبلی ت ...

سلام

گیاه پنج انگشت امتحان کن خیلی خاصیت داره و ژل رویال اصل

توی اینترنت خواصشون هست

2738
به بچه برچسب نزن طفلی . درست می شه یکم صبوری می خواد . خوب عزیزم تنهاست می ره بیرون دورش شلوغ می شه ...

چی بگم والا 

اخه این دوره کسی اعصاب وحوصله سروصدای بچه رو نداره مخصوصا بچه فضول وبهونه گیر

میدونم تنهاست دلش همبازی میخوادولی وقتی پیش بچه هاهم میره درست بازی نمیکنه فقط سروصدا میکنه وناسازگاری

خدا کنه با اومدن داداشش بهتربشه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
نیم ساعت دیگخ 38هفته تموم میشه ومیرم توی 39هفته وای خدا باورم نمیشه😍

خدای من😍خوشبحالت ..ان شالله این حس خوبیو که ازت گرفتم،روزی مام بشه😊😙😙من بچه اولمه..مامان نیمه مردادم ولی احتمالا بخاطر سزارین، بیوفته آخرای تیر زایمانم..🙄الان توی هفته۲۶امم

2706