2737
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
بالا سمت چپ ادمک کاربریت هست بزن روش گزینه نی نی سایت من انتخاب کن توصفحه بازشده سمت راست  کنار ...

خدایی خوب توضیح می دی 🤗😘 به تدریس ادامه بده . 😍😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
فاطمه جان منم یکی تو تلکرام بهم ازنینی سایت پیام داده اونم مامان خرداد اونم هست  مادونفر باخود ...

عزیزم با تشکیل گروه اینجا ممکنه خلوت بشه بچه ها پیدامون نکنن ما قول دادیم تا آخر باهم باشیم . برای همین از اول هفته اعلام کردم که تا آخر هفته تشکیل می دیم که همه بیان و ببینن . 

روی چشمم خانمی تا تشکیل بدم شما رو ادد می کنم که دوستاتون رو بیارید . 😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچها من خیلی دوس دارم زایمان طبیعی کنم.مامانم زایماناش راحت بوده و بدون بخیه بوده.اما میترسم اخرش جا بزنم.کیا میخان طبیعی زایمان کنن.البته من سرکار میرم و هرروز پیاده روی دارم

منم امروز داغ شده بودم گر گرفته بودم ی پارچ شربت زعفرون و خاکشیر درست کردم خوردم 😁 جیگرم حال اومد و ...

نوش جونت عزیزم ازهفته37ب بعد شربت خاکشیرکمک میکنه به بازشدن دهانه رحم

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

یکی قرص ضد تهوع مجاز می خواست .

هرچی فکر می کنم اسمش یادم نیست . یه قرصی بود می زاشتم‌زیر زبون عین گچ بود مزه پرتقال داشت در عرض چند ثانیه اب می شد . خیلی عالی بود . دوتا دیگه هم‌استفاده می کردن راضی بودن . دوز ۴ و ۸ داشت من ۸ استفاده می کردم البته نصف می کردم اگر خیلی اوضاع خراب بود کامل می خورم .  

بچها من خیلی دوس دارم زایمان طبیعی کنم.مامانم زایماناش راحت بوده و بدون بخیه بوده.اما میترسم اخرش جا ...

اصلا از این فکرا نکن . حتما می تونی . 

2738
خاصيتش چيه؟

توی هفته های آخر باعث بازشدن و نرم شدندهانه رحم میشه،و کمک به اومدن بچه تولگن و کلا زایمان طبیعی  راحت، قبل37به هیچ وجه نخورید واگه هم قرار سز کنید بازم نخورید

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2706