2733
2734
عنوان

ب وقت جدایی از عشق

223 بازدید | 24 پست

سپیده دم اومد و وقت رفتن
حرفی نداریم ما برای گفتن

حرفی که بوده بین ما تموم شد
این جا برام نیست دیگه جای موندن

من میرم از زندگی تو بیرون
یادت باشه خونمو کردی ویرون

میخوام برم نگو که دیوونه ای
برای موندن ندارم بهونه ای
وقت خداحافظیه تو گلوم حلقه زده بقض غریبونه 

رو سادگی حرف تو باورم شد

........

.......

چقد این اهنگ برا دل من خونده شده 

مهربونی اصلاخوب نیست مهربون نباشیدسنگدلی بهترین نعمت خداس سنگدل باشینو بی توقع 

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید وقتی یه آدم که بهتون خیلی نزدیک بوده؛ براتون تموم بشه، پیامش رو دیر سین کنید، دیر جواب بدید، باهاش حرف نزنید یا حتی حذفش کنید.

ولی اگه کسی برای من تموم بشه سرعت جواب دادنم به پیامش تغییر نمی کنه یا حتی حذف نمی شه به جاش دیگه غر نمی زنم دیگه عکسای جدیدمو با ذوق نشونش نمی دم، دیگه تند تند و با هیجان از روزمرگیام براش تعریف نمیکنم، جواب همه ی چه خبر ها می شه سلامتی،

جواب همه ی چیکار می کنی ها میشه هیچی و جواب همه ی چطوری ها حتی اگه خوب نباشم هم می شه "خوبم تو چطوری؟"

من ممکنه تو دلم آدمارو بذارم کنار و اونا هیچ وقت متوجهش نشن، ممکنه با خیلیا در ارتباط باشم ولی اون آدم برای من تموم شده باشه و بلعکس.

2728
2740
توم تموم کردی؟

خیلی وقته 

من به خاطرش تو روی خانوادم وایسادم

چه کتک ها که از بابابم نخوردم کم مونده بود راهی بیمارستان بشم

نبخشیدمش..فراموشم نکردم(چون نمیشه فراموش کنی)فقط گذشتم ازش 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
خیلی وقته  من به خاطرش تو روی خانوادم وایسادم چه کتک ها که از بابابم نخوردم کم مونده بود راهی ...

الانم بیشرف داره پزشکی بهشتی میخونه

تهران که رفت این رو به اون رو شد ..یه ادم لاشی کوفتی  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
الانم بیشرف داره پزشکی بهشتی میخونه تهران که رفت این رو به اون رو شد ..یه ادم لاشی کوفتی   &nb ...

یادمه دوستام بهم میگفتن بره تهران این پسر دیگه مذهبی نیست ..تازه چشاش ووا میشه ..ولی من میگفتم با همه فرق داره

خاک تو سر من که 3سال تحصیلم برا این بی شرف ب فنا رفت0تاپیک تحصیلم بخون)

خیلی وقته  من به خاطرش تو روی خانوادم وایسادم چه کتک ها که از بابابم نخوردم کم مونده بود راهی ...

متاسفم گلم انشالله بهتراز اون نصیبت بشه

من یکی دوماه عذاب کشیدم ولی از یادم رفت

من هیچچچچ انتظاری ازش نداشتم هیچی فقط گفتم باش اما نخاست دیگه عشق زورکی نیست هرچند عشقی وجود نداشت ولی میتونست یه دوست خوب باشه اونم نخاست 

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
متاسفم گلم انشالله بهتراز اون نصیبت بشه من یکی دوماه عذاب کشیدم ولی از یادم رفت من هیچچچچ انتظاری ...

ان شائ الله برا شماهم خوباش نصیبت بشه...اتفاقا بعد اون خدا بهم لطف کرد و در ها رحمتش باز کرد 

2706