2733
2739
عنوان

اگه گفتین بعد از کنکور چی میچسبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 46 پست
نکنه توام یزدی هسی؟ اخه منم مستمر دارم فردا

نه خراسانم عزیزم..موفق باشی

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواب خوابببب فیلممم 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
اوخی😂😂😂 من هم دارم پیشروی میکنم هم عمومی میخونم هیق پدرم در اومده کاش کنکور دی ماه بود خیلی اینط ...

منم امروز و فردا قراره دینی و کلا بخونم بندازم کنار

هر 2روزی یه درس و میبندم تا نهایی ها

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2728
هوم منم دیروز کنکور دادم😂😂 دارم رو زیست بیشتر کار میکنم خیلی آبکی داده بودم

اره وای چقد از شکلا سوال داده بودن.. درکل سطحش عالی بود

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
اوخی😂😂😂 من هم دارم پیشروی میکنم هم عمومی میخونم هیق پدرم در اومده کاش کنکور دی ماه بود خیلی اینط ...

اره ازین به بعد تازه سختیامون شروع میشه😂😕

منم امروز و فردا قراره دینی و کلا بخونم بندازم کنار هر 2روزی یه درس و میبندم تا نهایی ها

عاو من برا نهایی دینی سه درسم مونده

ادبیات نه درس مونده

زبان درس یکم😂😂

عربی هم ترمیم نمی‌زنم سلامت رو هم همینطور 

تخصصی ها هم یکم مونده تموم شن 

بری بیرون یه ابمیوه خنک و بعدش یه ناهار مفصل بخوری

دیروز کلا بیرون بودم😂مث ندید بدیدا ی ذوقی میکردما

2740
خواب خوابببب فیلممم

خواب عشق ابدی من🥱😂

بچه ها میاین تاپیک اخرم لطفا

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
منم امروز و فردا قراره دینی و کلا بخونم بندازم کنار هر 2روزی یه درس و میبندم تا نهایی ها

عالیه..منم روزی یه درس اختصاصی 2 درس عمومی میزارم

خیلی خوب بود واقعن هر چی دبیرم گفته بود اومده بود😍

انقد کیف میده اینجوری..چند زدی؟

روز اول آره. از روز دوم دچار پوچی میشی و فقط یه گوشه میشینی به هدف آفرینش فکر می‌کنی.

من هر روز دارم به هدف آفرینش فک میکنم 😅😅😢🤣

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706