2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444778 بازدید | 47801 پست
سلام.بچه ها به نظرتون با خانواده شوهر باید چیکار کرد؟بخدا خسته شدم .بعضی وقتا به سرم میزنه برم خونه ...

عزیزم منم تو بارداری فهمیدم نباید از کسی انتظار داشت.منم کسی از اقوام همسر حتی یبار زنگ نزد که مثلا چی هوس کردی.اما بیخیال.تو بفکر خودتو بچت باش

خب اونا توقع دارن.بخدا میزنم به بیخیالی میگم خانواده خودم رو عشق است که بهم میرسن و میخرن و میارن و میبرن.ولی وقتی میبینم فقط دسته بگیر دارن حرصی میشم.دوستدارم بمیرم راحت بشم.شوهرمم همش میگه اشکال تداره بیخیال ببخش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب اینکه برای طبیعی هست.سزارین رو‌چیزی نگفت بهت؟ منم باید انشالا برم دکترم توی هفته آینده ازش میپر ...

خودم بیشترطبیعی میخوام،دکترمم گفت تاسونوی آخررونری بهت تاریخ سزنمیگم

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
2731
وای این حرفشون بیشتر دیوونه میکنه همگی حفظ کردن انگار 

😂😂😂😂 میدونی فروشنده ها خودشون اینجوری میکنن امروزدست لباس خریدم از دوتا مغازه جدا اولی همون لباس 48میگفت خودشم گفت جنس زیاد اوردیم برای سال دیگه داره گرون میشه گفتم به همین قیمت میفرشی سال بعد گفت نه گرونتر میخوام بفروشم ..بعد همون لباسی که 48میگفت اومدم یه جا دیگه پرسیدم مرده گفت  35😐😐😐😐

هنگ کردم اصلا

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
@همونم     @mstar     @نرگس78     ...

اخ جون😂یه نفرحالم پرسید.جاتون خالی بیرون بودیم😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اگرشبیه پریودیته حتما باید به دکتر بگی.شایدخدای نکرده انقباض یا علایم زایمان زودرس باشه.دارو بخوری ر ...

یک شب دز میون دارم شیاف میزنم امروز خیلی سرپا بودم میگم شاید از اینه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان

وای خسته م امروز ۱۳ رو به در کردیم😥😂به سختی فراوان😂

پیاده روی کردم😩خوابم میاد

💖پایان ۶ اردیبهشت ۹۸💖

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706