2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444769 بازدید | 47801 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته دیگه نوبت دارم برام احتمالا یه سونودیگه بنویسه ببینه بچه هنوزبریچه یاتغییرکرده،ولی خودش وتمام س ...

خوب اینکه برای طبیعی هست.سزارین رو‌چیزی نگفت بهت؟

منم باید انشالا برم دکترم توی هفته آینده ازش میپرسم.هر سری هم یه تاریخ میگه به من😐

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
2731
ممنون عزیزم . شیر هم سرد هم گرم امتخان کردم . حالا با سبوسم ببینم جواب میده  .

عزیزم باید ناشتا بخوری‌ شیر سرد رو.گرم تاثیر نمیذاره.والا منکه هیچی میوه مثل کیوی و آلو ...و هیچ راهکاری روم اثر نذاشت جز همین شیر سرد و سبوس‌ ناشتا.

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
2738

سلام.بچه ها به نظرتون با خانواده شوهر باید چیکار کرد؟بخدا خسته شدم .بعضی وقتا به سرم میزنه برم خونه بابام دیگه برنگردم.همش از ادم توقع دارن بهشون بدی.ولی خودشون ۳سال ازدواج گردم دریغ از یه کمکی یا همفکری یا توجه و محبتی.بخدا ۳۲ هفتمه دریغ از یه چیز کوچیک واسه بچم بگیرن خوشحال بشم که اینا هم به فکرن و خوشحالن.همه وسایل جوجه ام رو مامانم داره میخره.من چرا باید اینهمه بی محبتی رو تحمل کنم  اخرشم‌شوهرم همش پشته مامانشه و داداششه که گناه دارن تو خوبی کن پس من چی بخدا همه دخترا رو میبینم واسه خانواده شوهر چطور ناز میکنن هوس میکنن اونا زودی فراهم میکنن ولی من چی داشته باشم میخورم نداشته باشم باید بمیرم .اونا نمیان  بگن بیایید پایین غذا بخوریم.ولی شوهرم هر روز غذا میبره پایین‌براشون.با اینکه میبینه بخدا بلند شدن و نشستن واسم سخته زیر شکمم درده و ...

سلام.بچه ها به نظرتون با خانواده شوهر باید چیکار کرد؟بخدا خسته شدم .بعضی وقتا به سرم میزنه برم خونه ...

فقط حرص نخور و با زبون نرم فعلا بگو نمی تونم . برای خودت غداهای ساده درست کن که زیاد سرپا نباشی . به کمرت فشار نیاد . پیاده روی با یه جا وایسادن فرق داره . وای بعدا کم کم و بدون اینکه به زبون بیاری با احترام و سیاست خیلی ریز تغییر رفتار بده . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706