2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
اره عزیزم بچه اول واقعام ادم دوس داره همه چیزی بخره ولی قیمت هارو نگا میکنه دلم میسوزع به پدر مادرم ...

ادم هرچی نگاه میکنه دوست داره بخره🤣

اما بعدش که فکر میکنه میبینه واقعا کاربرد نداره فقط پول اضافی دادنه برا بعضی چیزا

خدایا شکرت 
اره نروماده داره باید بهشون بگی نروماده میخوام ما چهارتا جدا هم میگیریم پودر میکنیم رو غذا یاتوشیر ...

چه جالب مرسی گفتی اصلا نمی دونستم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتم ک نگی اونا خودشون نروماده میدن تک نمیدن

اخه من  خریدم یه بسته است . فکر نمی کنم روش نوشته باشه . الان دم دست نیست می بینم خبر می دم . 

2731
سلام بچه ها شما تو این دو ماه آخر چه مواد غذایی میخوردید که مفید باشه  واسه وزن گیری جنین

هر چیز پروتئین و کلسیم داشته باشه کمک می کنه به وزن گیری جنین . همه مواد مغزی رو هم کنارش لازم داره بچه . 

2740
ممنون عزیزم . شیر هم سرد هم گرم امتخان کردم . حالا با سبوسم ببینم جواب میده  .

ماما تو کلاس بارداری به ماگفت برای یبوست اگه دیابت نداری تو ی لیوان اب ولرم ی لیمو تازه بریزی با ی قاشق چای خوری کم عسل بریزی بخوری نیم ساعت بعدم صبحونه بخوری برای یبوست خوبه

ی سری ورزش انجام.میدیم برای یبوست 

من خودم تجربه ای دارم از قبل کنار غذا سوپ سبزیجات باشه توش الو باشه خیلی کمک.میکنه سعی کن.غذاهات خشک نباشه

خوب همینه عزیزم حتما نروماده بهت داده

باید بزاریشون روحرارت میتونی شعله پخش کن بزاری بعد اینا رو بچینی روش خودشون مثه بلوط پخته میشن پوستشون سیاه میشه جدا میشه ولی حواست باشه نسوزه بعدم بکوب بریز تو اسیاب پودر کن

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
خوب همینه عزیزم حتما نروماده بهت داده باید بزاریشون روحرارت میتونی شعله پخش کن بزاری بعد اینا رو بچ ...

مرسییی عزیزم اصلا تا حالا این جوری نگرفته بودم . این سری گفتم حداقل ادم می بینه چیه . 

بعد باید فقط مغزش رو بکوبم دیگه . درسته ؟ 

2706