2737
2734
عنوان

مادر همسرجان گفت میزنه توی گوش همسرم...بیان بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6432 بازدید | 119 پست

ناراحت شدم اخه تازه عروس بودم و کم تجربه چقد حرص خوردم  

همسرم گفت مادر ببین ما زن و ش.هر صبح تا عصر سرکاریم بعداز ظهر دانشگاه   

دیگه وقتی برا اینکارا نمیمونه جمعه تا جمعه برسیم نظافت کلی  

حالا مادر همسرجان از این مدلا هستن که خیلی همه چی منظم و مرتب و تمیز و... باشه منم از اول همش دنبال درس و کار اهمیت نمیدادیم با همسرم دیگه اون اوایل هم میدونین چه خبره    

خلاصه اونروز اومدن توی اتاق خواب ...

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت شدم اخه تازه عروس بودم و کم تجربه چقد حرص خوردم     همسرم گفت مادر ببین ما زن و ش. ...

اتاقخواب واقعا جای شخصیه من مامانمم میاد خونم تو اتاق خوابم نمیره اما مادر شوهرم مث خ... سرش میندازه پایین حتی تو کشو هام میگرده

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
2728

منم الان تازه عروسم خدایی تا حالا نشده سرزده خانواده همسرم بیان مادرش همیشه میگه نمی‌خوام مزاحم خلوتتون شم زن نازنینیه خدا حفظش کنه خیلی بهمون کمک کرده 

خدایا اگر میشد جز برکت   حرکتهم از خودت بود ممنونت میشدم  
2740

وخوشحالی از چشماش برق میزد   

حالا فک کن من مات بودم   

گفت فرشته میدونی وقتی شهرام پسر خونه بود همیشه شلوارش اینجوری بود منم جمع میکردم میگفتم  

جرات داری خونه خودت بزاری روی چوب لباسی 

سیلی میزنم جلو زنت تو صورتت   

چطور برا من جمع نمیکنی حق نداری برا زنت هم جمع کنی   

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
منم الان تازه عروسم خدایی تا حالا نشده سرزده خانواده همسرم بیان مادرش همیشه میگه نمی‌خوام مزاحم خلوت ...

عااااقاا من حسودیم شد. مادرشوهر منم خیلی کار به کارمون نداره ولی من نمیتونم از این حرفای خوب راجع بهش بزنم چون بدجنسم یوهاهاها 😈😈😈😈

Nothing special...
2706