2410
2553

سلام 

یهو یاد جملات گهر بار مادر همسرجان در اوایل ازدواجمون افتادم   

گفتم تاپیک جنجالی بزنم   

الماجرا...

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

😐😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

تازه عروسی کرده بودیم یه روز بعد از ظهر که از سرکار برگشته بودیم خونه واز قضااونروز دانشگاه نداشتم وخونه بودیم   

یهو دیدم زنگ واحد اپارتمانزده شد  

دقت کنین واحد اپارتمان نه ایفون پایین درب اصلی

خلاصه در را باز کردیم چشممان به وجود مادر همسرجان روشن شد به همراه دوتا خواهروپدر همسرجان تا اومدن داخل من مات زده با وضع ...    

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

چرا میاین تاپیک میزنید توضیح نمیدید

2714

خخببببب

لایک لطفا،برم‌بخوابم تا نی نی خوابه

نترکونید تاپیکو

باتشکر

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
دستش درد نکنه هنوز شما توضیح ندادی بنده عرض کنم که حق داره  مادرشه و اگرم زد نوش جونش😐

چرا فکر میکنی مادر یا پدر  حق دارن بزنن بچشونو!!!!    اونم وقتی دلیلشو نمیدونی

پدر و مادر مالک بچه ها نیستن که هرکاری دلشون خواست بکنن

برای ادبیات بعضی خانمهای نی نی سایت متاسفم...😔

خیلی بیمزه ای استارتر

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2706