2726

سلام عزیزان

من زری هستم

تو فضای مجازی (واتساپ) نمیدونم ایا اسمم و شنیدید یا نه 

چندین گروه طب سنتی دارم که خداروشکر ماهی دوسه تا حامله داریم

به لطف خدا...

من مخلصانه بدور از هیچ ریایی میخوام برا شما وقت بزارم و دستورم و بدم

به شرطی که قید داروهای شیمیایی و دوا دکتر و سونو و...‌ بزنید

فکرتون رو ازاد کنید 

اولین‌قدم توکل و امید به خدا 

بعدش دستوری که میخوام بدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما تعیین جنسیت هم میکنین

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...
ناراحت نشید ولی آدم اگر عقل داشته باشه نباید بهتون اعتماد کنه

ادم اگه عقل داشته باشه میشنوه

تحقیق میکنه

اگه قانع شد عمل میکنه

چه ایرادی داره عزیزم

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
چرا عزيزم؟ خب طب سنتي هم يه جور درمان هستش

بله ولی نه این جوری هر کسی تو فضای مجازی یه نسخه بده ما هم عمل کنیم. دقیقا مادرم سر یکی از این نسخه های طب سنتی مجازی کم مونده بود کبدش رو از دست بده. 

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔
ادم اگه عقل داشته باشه میشنوه تحقیق میکنه اگه قانع شد عمل میکنه چه ایرادی داره عزیزم

عزیزم من خودم الان دارم از طریق طب سنتی مشکل نازاییم رو حل می کنم خیلی هم نتیجه گرفتم ولی دکتر می رم. 

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔
بله ولی نه این جوری هر کسی تو فضای مجازی یه نسخه بده ما هم عمل کنیم. دقیقا مادرم سر یکی از این نسخه ...

گلم خب بايد تحقيقم كرد ديگه وگرنه الان همه دكتر بودن 

خدايا من ايمان دارم بالاخره حاجتمو بهم ميدي ❤️🙏
عزیزم من خودم الان دارم از طریق طب سنتی مشکل نازاییم رو حل می کنم خیلی هم نتیجه گرفتم ولی دکتر می رم ...

ان شاالله مشکلتون بزودی حل بشه

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

ببخشین عزیزاان

دستور رو میدم‌با تمام راهنماییهای که میگم مو به مو انجام بدید حتما..

شک‌نکنید نتیجه میگیرید

خدارروشکر از ۱۰۰ درصد ۹۰ درصد موفقیت امیز بوده

ولی درکنار دارو شیمایی یا جواب نمیده یا دیر

2706