2737
2739
عنوان

چدنای گازمو با چی تمیز‌کنم ک خیلیییی تمیز‌بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 71 پست
من کجا پ لوله بازکن بزنم.فضای باز ندارم

تو حموم بزن و زود بیا بیرون درو ببند بعدم بگو شوهرت بره بشوره😂😂

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
منم همین مشکل رو داشتم ولی تو همین سایت با روش لوله باز کن آشنا شدم. چدنام برق میزنن هیییییچ چربی سو ...

مرسی..منم ب نظافت حساسم.گازم برق میزنه ولی چدناش خیلی بد شدن.کلا چن ساعت بزارم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سرشعله هارو نمیگما...اون فلزای روی صفحه رو میگم ک روش قابلمه و ظرف باید بزاری،مال من اونجا بدجور ...

نمیدونم کدومو میگی من اونا ک شاخه شاخه ایی رو میگم 😂

2728
2738
من عاشقتم ...بایه تیر دوتا نشون میزنم... میترسم منم ببره ..ازش بعید نیس بگه یه دوشی هم تو بگیر خخخخ

😂😂😂نریا اینا توطئه س همش

من فک کردم باید بسوزم و بسازم .نگو راه حل داره همش میگفتم ای خاک بر سر تولید کننده ت نگفت تو چرا ان ...

منو بگو ک با این اسکاج بافتنی ها و ریکا فقط میشستم و فوش میدادم بهش😂😂

باز تو بعتر بودی

مرسی..منم ب نظافت حساسم.گازم برق میزنه ولی چدناش خیلی بد شدن.کلا چن ساعت بزارم؟؟

من اول دو ساعت گذاشتم یکم گوشه هاش موند بعد دوساعت دیگه هم گذاشتم. من صفحه ی گرد زیر شعله رو هم که با پیچ بسته شده رو باز کردم اونا رو هم گذاشتم ولی سر شعله ها رو نه فکر کنم خراب میشن. گاز من صفحه ایه شیشه ی مشکیه پدرمو دراورده لک آبم روش معلوم میشه هر روز تمیز میکنم گاهی حتی روزی چند بار ولی چدنا خیلی رو اعصابم بودن که دیگه با لوله باز کن خیالم از اونام راحت شد

2706