2733
2734
عنوان

چدنای گازمو با چی تمیز‌کنم ک خیلیییی تمیز‌بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 71 پست
میخام لوله باز کن نخرم همه میگن با لوله بازکن😂😂

یعنی من خریدم و فوق العاده راضیم بذار تو لگن لوله بازکن اسپری کن روش و روشو با سفره یه بار مصرف بپوشون چند ساعت بعد بدون هیچ زوری از روش میره سیمم نمیخواد من با اسکاچ بافتنی شستم براق شدااااا یه چی میگم یه چی میشنوی. سیم خش میندازه زود کدر میشه دوباره. من سر یه شیشه پاککن که تموم شده رو بستم به در لوله باز کن بعد باهاش اسپری کردم. 

البته دستکش و ماسک و هوای آزاد رو حتما رعایت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی من خریدم و فوق العاده راضیم بذار تو لگن لوله بازکن اسپری کن روش و روشو با سفره یه بار مصرف بپوش ...

ممنون عزیزجان

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
2731
منم همش با ریکا میشستم تمیز‌نمیشد فک کردم مال همه‌همینه عکس گاز بقیه رو ک تو تاپیک دیدم ناامید دشم و ...

منم مونده بودم تکلیف چیه ینی همینجوری باید بمونه.اخه گازمو تازه عوض کردم قبلی روی صفحه ش چدن نبود 

2740
اگه ماشین ظرفشویی داری با ظرفا بذار تو ماشین رو تایم بالا بزن بشوره اگر نداری بذار تو آبجوش هروقت سر ...

ماشین ظرفشویی سنگین نمیشه؟ میترسم فشار بیاد بهش

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
من روزی چن بار رو گازم و تمیز میونم اما این چدنای رو صفحه گازم از همون اول روغن سوخته شد و تمیزم نشد

منم همین مشکل رو داشتم ولی تو همین سایت با روش لوله باز کن آشنا شدم. چدنام برق میزنن هیییییچ چربی سوخته ای روش نموند. ولی وقتی بعد چند ساعت رفتم بشورم چربیا عین قیر آب شده از چدنا آویزون میشدن و میریختن. بعضیاش یکم موند بازم گذاشتم تو لوله باز کن یکی دو ساعت تمیز شدن اونام. سیم نکش اصلا خش میفته دوباره کدر میشه زود

منم همش با ریکا میشستم تمیز‌نمیشد فک کردم مال همه‌همینه عکس گاز بقیه رو ک تو تاپیک دیدم ناامید دشم و ...

من سرشعله هارو نمیگما...اون فلزای روی صفحه رو میگم ک روش قابلمه و ظرف باید بزاری،مال من اونجا بدجور داغون کثیف شده،شمام اونارو میگی؟

2706