2733
2739
عنوان

چدنای گازمو با چی تمیز‌کنم ک خیلیییی تمیز‌بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 71 پست
ظاهرا چاره ایی ندارم

سيف كرمي بگير تو يه لگن اب داغ بريز چدنا رو بزار توش كلي سيف بريز روش  يه شب تا صبح بمونه بعد با سيم بكش همش كنده ميشه بعدشم بزار تر ماشين ظرفشويي برق ميوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو بگو ک با این اسکاج بافتنی ها و ریکا فقط میشستم و فوش میدادم بهش😂😂 باز تو بعتر بودی

میشورم منم .انقدر زور زدم با سیم دیدم نمیره ک هیچ روز ب روزم بر حجم سوختگیش افزوده میشه.

2728
سيف كرمي بگير تو يه لگن اب داغ بريز چدنا رو بزار توش كلي سيف بريز روش  يه شب تا صبح بمونه بعد ب ...

ممنون عزیزم

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
من فک کردم باید بسوزم و بسازم .نگو راه حل داره همش میگفتم ای خاک بر سر تولید کننده ت نگفت تو چرا ان ...

دقیقا منم همین حسو داشتم مخصوصا که جاریم دو روز کامل با انواع شویندها چدنای گازشو شست آخرم دست از پا دراز تر گذاشتشون سر جاشون. منم گفتم همینه دیگه کاریش نمیشه کرد. خدا خیرش بده اونی که این راه رو پیشنهاد داد منو نجات داد واقعا.

2738
من اول دو ساعت گذاشتم یکم گوشه هاش موند بعد دوساعت دیگه هم گذاشتم. من صفحه ی گرد زیر شعله رو هم که ب ...

ن گاز من مبله س.استیله ولی خب پدرم دراومد تا قلقشو یاد گرفتم هر جور فک کنی تمیز کردم لک میشد.اخر با ی پارچه نمدار بعد کف زدن و پاک کردن روشو پاک میکنم لک نمیشه.چدناشم ک خیلی بدسوخته و لک شده.ممنون از راهنماییتون