2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805007 بازدید | 290067 پست
عشقم نفسم مرسی  من از دیشب اخر شب دزد بود فکرکنم اومدم خونه ابجیم شام سالاد الویه خوردم صبحون ...

وایییی دززززد😱😱😱😱

خدا لعنتشون کنههه .. مرض دارنااا.. اینهمه استرس به ادم وارد میکنند

منم از دزد خیلیی میترسمم... فکر میکنمم خیلییی ادمای وحشیی و خونخوارییی هستن👹👹👹

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
همش تو خونمون دعواس سر بچه .هر چی میگم میگه به تو ربطی نداره بچمه

نمیخام دعوا کنم بدتر بچم ناراحت بشه

میخام تلافی کنم که نمیدونم چطوری

حالا از دیروز تا حالا همش داره به بچه باج میده که جبران کنه

اون یادش رفته و شاده ولی من دارم سکته میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااام من یک عدد ول کننده رژیم سرافکنده ی 4 کیلو اضافه شده ی بیشعور هستم هلپ مییییی

سلام خانومم🌹

اول که خودتووو  تو هر شرایطی دوست داشته باشش که فقط خودتی که به خودت میتونییی کمک کنیی،، ما هم بهت انگیزههه میدیم که توی این راه موفق تر بشیی💪💪💪💪

صفحه ی اول را خوب بخون

سوالی بود، بپرس .. بچه هاا کمکت میکنند

در ضمن امروز روز سایز کشیی هس... سایزت را بگیررر و با #‍  سایز وارد کن....

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عشقولیا🤩🤩🤩🤩 @سارابانووووو     @نگاراصلانی   @_سمیه_  عشقا من دی ...

سلاااااامممممم😍😍😍

جاده خاکییی نرووو.... یالااا سایزتووو رد کن بییاااااد😎

2728
 سلاااااامممممم😍😍😍 جاده خاکییی نرووو.... یالااا سایزتووو رد کن بییاااااد😎

گفتم الان .حالا نمیدونم درست اندازه گرفتم یانه 

آی اَم گُنده بَک 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2738
نمیخام دعوا کنم بدتر بچم ناراحت بشه میخام تلافی کنم که نمیدونم چطوری حالا از دیروز تا حالا همش دار ...

من که همیشه خدا ناراحتم ازین وضع هیچکاریم از دستم برنمیاد😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
همش تو خونمون دعواس سر بچه .هر چی میگم میگه به تو ربطی نداره بچمه

مریمییی

بچه داری در کنار شوهرداریییی خیلییی سختههه😬😬😬

با جفتشوون سر و کله زدن، حوصله می خواد😖😖😖

سایز#   دور شانه ۱۱۰ دور سینه ۱۰۵ دور بازو ۳۶ دور کمر ۹۰ دور شکم ۱۱۰ دور باس ن ۱۱۰ دور ...

کنارشم مال ماه قبلتوو میزدیی،، میفهمیدیم بالا رفتی یا پایین😐😐

مریمییی بچه داری در کنار شوهرداریییی خیلییی سختههه😬😬😬 با جفتشوون سر و کله زدن، حوصله می خ ...

اره بابا خیلییییییییی سختههههه😥😥😖😖😬😬😬😬

کنارشم مال ماه قبلتوو میزدیی،، میفهمیدیم بالا رفتی یا پایین😐😐

تاحالا سایز نگرفته بودم😎

نمیدونم باید چکارش کنم باید تاوان این غلطی که کرده رو بده  باید جبران بشه  دارم خفه میشم ...

عزیزم ناراحت نباش،شایددلش پربوده.آخه اگه بخوای اینجوری خودتواذیت کنی،اعصاب خودتوخردمیکنی وبیماریت تشدیدمیشه.اصلی هست به نام بی خیالی،بایدبی خیال بود،شایدسخت باشه ولی شدنی هست.وقتی شوهرت آروم شوباهاش حرف بزن

2706