2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806003 بازدید | 290067 پست

[QUOTE=74064351]عزززززیزم عین دختر منه منم اگه به خاطر اصرار دخترم نباشه هیچوقت به فکر دوباره باردار شدم نمیفتم  ...[/QUOTE

آره بابا  بخدا پدرمونو درآورده دلمم براش میسوزه ☹️  باشگاه و کلاس هم میره و دوست زیاد داره خودمونم خیلی بهش توجه میکنیم ولی انگار خواهر و برادر ندارن تنهان  خودمم انقدر عر زدم تا مامانم داداشمو آورد الان دخترمو درک میکنم 😅تازه من تنها نبودم یه خواهر داشتم  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
مرسی عزیزم ایشالا😍😍😍😍 میخوام باز برم دکتر برا ای وی اف 

ایشالا به سلامتی 😍 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دکتر خوب میخوام بیا ای وی اف که تعیین جنسیت هم بکنه.

من یباررفتم ابن سینا برای مشاوره بنظرم خوب بود ولی فقط مشاوره کردم و دکتراشو‌ نمیشناسم ولی بنظرم با وجدان بودن گفتن برای تعیین جنسیت ریسکش بالاست و کلی راهنمایی کردن مثلا جوری نبود که به خاطر پول بخواد کاری انجام بده 

2731
با کدوم بیشتر احساس سیر ی میکنی  اگه شب شلغم میخوری ناهار دیگه لبو نخور

لوبيا پلو هم دارم .

الهه جون چقدر کالري قورمه سبزي بالاست ؟؟؟؟؟

هر قاشق 45 تا با گوشت منظورشه ؟؟؟؟

اگر با گوشت منظورشه من سه تيکه گوشت بخورم با مخلفات ش 

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
[QUOTE=74064351]عزززززیزم عین دختر منه منم اگه به خاطر اصرار دخترم نباشه هیچوقت به فکر دوباره باردار ...

هر چی مصلحتمون باشه همون میشه من مشکل باروری ندارم ولی بارداریای بدی دارم به خاطر فشار خونم و بقیه مشکلاتم برا همین متنفرم از بارداری😖

لوبيا پلو هم دارم . الهه جون چقدر کالري قورمه سبزي بالاست ؟؟؟؟؟ هر قاشق 45 تا با گوشت منظورشه ؟؟؟؟ ...

چون روغن زیادی داره

آره فکر کنم با گوشت باشه ولی سه تا تیکه زیاده دوتا تیکه بخور 

بچه ها لطفا نفری یه صلوات بفرستید من بعد از ظهر میرم دکتر خوشحال برگردم  😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

بامداد خمار عاشقتونه# 

ایشالا_لاغر_شید#   

تااینجا اینارو خوردم بازم گشنمه😒😒😒😒این تانکرو چجوری پر کنم ک گرسنه نباشم

وزن شروع:تقریبا ۹۶ .  وزن فعلی:۸۹/۷۰۰ آهای بامداد خمار 😒😒😒👇👇👇  منم آن چاقالوی بداخلاق 😡😡😡👇👇👇میخوام وزنم بشه۷۰ 😞😞😞👇👇👇 کم کم دارم میترکم حالا خودم ب جهنم الان مثل یک بمب اتمم بترکم کره زمین نابود میشه😀😀😀👇👇👇تا ۱۰میشمارم اگر مانکن نشم تاپیکتو رو سرت خراب میکنم😝😝😝  ....   به امید روزی که منم بغلی بشم 😭😭😭آخه الان تو بغل جا نمیشم😂😂😂
بچه ها لطفا نفری یه صلوات بفرستید من بعد از ظهر میرم دکتر خوشحال برگردم  😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ...

😍😍😍😍برو ب سلامت ایشالا با خبرای خوب برگردی

وزن شروع:تقریبا ۹۶ .  وزن فعلی:۸۹/۷۰۰ آهای بامداد خمار 😒😒😒👇👇👇  منم آن چاقالوی بداخلاق 😡😡😡👇👇👇میخوام وزنم بشه۷۰ 😞😞😞👇👇👇 کم کم دارم میترکم حالا خودم ب جهنم الان مثل یک بمب اتمم بترکم کره زمین نابود میشه😀😀😀👇👇👇تا ۱۰میشمارم اگر مانکن نشم تاپیکتو رو سرت خراب میکنم😝😝😝  ....   به امید روزی که منم بغلی بشم 😭😭😭آخه الان تو بغل جا نمیشم😂😂😂
بچه ها لطفا نفری یه صلوات بفرستید من بعد از ظهر میرم دکتر خوشحال برگردم  😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ...

چشم فرستادم خوشحال برگردی   ایشالا😍😍

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
تااینجا اینارو خوردم بازم گشنمه😒😒😒😒این تانکرو چجوری پر کنم ک گرسنه نباشم

فست هستي امروز ؟

کاش يه تخم مرغ آبپز بخوري دلتو نگه داره

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
2706