2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
باشه عزیزم  مرسی که اینقد با حوصله و با دقت جواب دادین  باشه رعایت میکنم میام گزارش میدم ...

منکه تو رزیم شوکم اصن شیر نخوردم😊دوس ندالم😃

غذای_رژیمی#    اگه تو انتخاب غذای روز فست مشکل داری اینو ببین👆

افرین گل دختر😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😍😎😊سلام سلام صب بخیر وزن هفته پیش جمعه ۶۴ وزن این هفته جمعه ۶۱فیکس 😅😅😅🤣😂😁ای ام خوشحال خ ...

وییی چطور ۳ کیلو تو یک هفته میشه به منم بگی .البته خطرناکه ها دکتر گفت ۱ کیلو برا کسایی که ورزش ندارن ۲کیلو برا اونا که ورزش دارن ایده آله .حتما حتما روزی ۸ لیوان اب بخور و یه آمپول بکمپلکس بزن

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

من تا الان ۱۴۰ کالری خوردم .۱ ساعت هم رقص شدید داشتم

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
یا ابرفض  بروووو دختر جان همین کالری شماری خوبه  هفته یک تا دوکیلو هم کم میشی همه چیزم ...

باور کن خیلی آسونه .داخل کالری شماری نداره ولی کم خوری داره هرچقدر غذای همیشگیته کمتر تا جایی که میتونی اما من درکنارش از این هفته کالری شماری رو شروع کردم‌

منکه تو رزیم شوکم اصن شیر نخوردم😊دوس ندالم😃 غذای_رژیمی#    اگه تو انتخاب غذای روز فست ...

اره هیلی مشگل دلرم 

سارا جان دستتون درد نکنه 

ممنون عزیزم

سلام و درود بر‌ بندگان‌  برگزیده  ۵۰ کیلویی‌

اقا همتون‌شدین‌۵۰‌کیلو دیگه روم نمیشه بیام تاپیک سر بزنم

کالری مصرفیم ۸۰۰

۴۵مین‌ورزش ونیم‌ساعتم‌حلقه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706