2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدای تو بشم ممنونم تو خوبی ؟ منم مصرفی 0 نیم ساعت حلقه زدم. 45 دقیقه هم پیاده روی

مرسی عزیزم😍

افرین دختر خوب🤗🤗🤗

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عزیزم🙂🙂🙂 خدا کوچولوهاتو برات حفظشون کنه آخه واقعا لوازم نی نی خیلی بانمکنو حس قشنگی دارن ریزه م ...

🤣🤣🤣🤣🤣😀😀😀😀😀

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
استادی😍😍واسه رومیزی چه نخی بخرم جنسش چی باشه خوبه؟

من رومیزی اینا نبافتم تاحالا..ولی میدونم ک نخش خیلی باید باریک باشه و ابریشمی..رنگ های روشن قشنگی هم داره..سفید...صدفی....فیلی...شیری...

سلام عشقولیا 

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
خب من خونه رو تمیز کردم کلی مواد کوفته درست کردم وگذاشتم تو فریز سه تاشم واسه شام میزارم😍با سبزی بد ...

نووووش جونت عزیزم😋😋😋

سلام خوشکلا خوبین من که تا سحر بیدار بودم بعد خوابیدم تا یازده که پسرم بردم کلاس بعد اومدم شوهری ...

صدف جون سلام عزیزم خوبی خوشی🤗🤗🤗

خدا مادر و خواهراتو واست نگه داره عزیزم ک نعمت بزرگی

غذای_رژیمی#   افطاری منو پسرم

نوش جونت..من عاشق خیار و گوجه ام با نون یا خالی😋😋

غذای_رژیمی#  فیله مرغ کبابی تو فر.    پلو کته بدون روغن.    سیب زمینی. &nb ...

👏👏👏👏👏👌👌👌👌🤚🤚احسنت گلم

منم تقریبا تو هفته ی بار یا دوبار غذاهام روغن داره اونم کم...همش یا پخته یا کبابی...سوپ هم ک تا دلت بخواد درست میکنم.هم خودم دوس دارم هم دخترم نفس😍😍😍😋😋😋😋😋

حرف نی نی یار

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش