2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست
هستیییبی خاک شیررر میخورییی شنیدم که چاق کننده بیدددد

خاکشیر چاق کننده؟!!!!!!

وقتی ناشتا با اب ولرم بخوری رفع یبوس میکنه 

هیچ چیزی چاق کننده نیست به تنهایی ،مثلا موز خیلی خواص داره ولی خیلیها بخاطر ترس از چاقی ازش غافل میشن ولی این موز نیست که چاق کننده هست اگر با مواد دیگه ترکیب بشه خاصیت وکالریش افزایش پیدامیکنه😊😊😊😊مثل میلک شیک های موز که با عسل یا کره بادوم زمینی و.......

هرچیزی با توجه به خاصیتش باید تو برنامه ماها وجود داشته باشه 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالباسی،، ویفرر😕😕😕 اونم کل هفتههه زدی خودتوو با اینااا ترکوندییی دخترر جفتشونم چاق کننده هسسس ک ...

نه عزیزم یه بار خوردم اوتم بیرون بودم یه هو ظعف کردم خوردم من این هفته حتی تویه استخر هم ورزش کردم خیلی بالا وپاییین پزیدم کلی هم پیادع روی کردم نمیدونم چرا اینجوری شد

2728
به ۳۰۰ گرممم نخننندد😤😤😤 خودش واسه خودش یه عددیه،، واسه خودش شخصیتی داره!! افرین به کاهشتتت👏 ...

اره خدا بخواد 55 بشم فیکس هفته دیگه

این هفته دو روز پرخوری داشتم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
بچه ها بیاین منو دارم بزنین صبحی چشامو باز کردم بستنی سالار خوردم.😱😱😱😱😱

واای صبح؟؟؟؟؟😂😂 البته صبح بهتره سوخت میره 

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2738
 ماعده جون الان ۸ ماه هس نازگل جونم، اره؟؟؟ چقدررر خوبهه که وزنتت اونقدراا بالا نیومده،، خیلی ...

سلام عزیز دلم

خوبی؟ 

چهارشنبه 7ماهم تموم میشه وارد ماه 8 میشم. از روزی که رفتم پیش ماما و اون حرفو بهم. زد گفتم که رعایتمو بیشتر میکنم، از اون روز تغییر وزن نداشتم خداروشکر. 

بعدشم شما اول تصمیم بگیر که بچه دار میخوای بشی یا نه بعد آرزوی اضافه وزن بارداری داشته باش😁😁😂😂

واای صبح؟؟؟؟؟😂😂 البته صبح بهتره سوخت میره 

هی به این شوهرم میگم بستنی یه مدل لیوانی فقط برای لنوش بخر که من دوست نداشته باشم بخورم هی برام مدل به مدل بستنی میزاره تو فریزر .

تاریخ هم ثابت کرده من هر وقت صبح بستنی خوردم کالریم تا اخر شب از حد مجاز زده بالاتر خدا امروزا بخیر کنه

هی به این شوهرم میگم بستنی یه مدل لیوانی فقط برای لنوش بخر که من دوست نداشته باشم بخورم هی برام مدل ...

اشکال نداره عزیزم رعایت کن من کهدهنوز شروعمه نمیدونم چیکار کنم میترسم انقد کم بخورم ک استپ کنم... بستنیارو همشو بده به شوهرت بخوره 😂

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

من یه لیوان مخلوط چای سبز و سفید با یه قاچق مربا خوری عسل خوردم برم واسه ورزش سایزای شروعمم گرفتم

اشکال نداره عزیزم رعایت کن من کهدهنوز شروعمه نمیدونم چیکار کنم میترسم انقد کم بخورم ک استپ کنم... بس ...

اونم لامصب اینقدر کم خوراکه که باورت نمیشه حالا ظهر باید یه چیز کالری کم بخورم حداقل .

2706