2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
و اینکه چند روزه یبوستم،ببخشید واقعا،بنظرتون اینکه کاهش نداشتم بخاطر چی بوده ؟ اینکه جدیدا صبحانه ن ...

سلام  بهار خانم

اول‌ که خوش اومدی،،، افرین به کاهش هایی که داشتی👍

همراه تاپیک باش،، هر روز بیا گزارش بده

علت کم نشدن وزنت همه موارد هست.

مصرف اب و مایعات را بالا ببر

ورزش حتماااا داشته باش، اول از ورزشای سبک و تعداد پایین شروع کن

از اونجایی که ۲ ماه هست که داری کالری شماری میکنی،، فستت را هم حتما بگیر و رعایت کن

مصرف کربوهیدراتت را هم کم کن ولییی قطع نکن

شامتوو هم دیررر نخورر

صبحونه چرااا حذف کردی... حتما بخوور

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

صبحتون بخیر بچها من صبحونمو بخورم بیفتم به جون ترد میل و الپتیکال😌😁 اینجا میمونم ک پی امای اونو نخونم اگه فرستاد😅

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام زیبا جون ممنونم به یادم بودی. بخدا حال خوبی ندارم خیلی غصه میخورم خیلی عذاب کشیدیم روز خوش نداش ...

راستی دست مامانتم اینجوری اویزون نکنین دستی ک کبوده رو بزار رو سینه یا شکمش بالاتر از سطح قلبش باشه ایشالا بهتر شه عزیزم 

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
سلام  بهار خانم اول‌ که خوش اومدی،،، افرین به کاهش هایی که داشتی👍 همراه تاپیک باش،، هر ...

اخه خیلی سخته،مخصوصا چند روز ک فست گرفتم فقط نخود و لوبیا یا کباب و ماهی سرخ شده خوردم ک هیچکدوم سیرم نمیکنه،راستش من اصلا شام نمیخورم،الان دوماهه ک بجز چای و میوه شبا چیز خاصی نخوردم،ولی سعیمو میکنم،اخه صبحونه ک میخورم اشتهام خیلی باز میشه،این چند روز صبحونه همش قهوه یا اسپرسو خوردم

فقط این هفته ورزش نکردم،روزای عادی رو سرعت بین 6تا 8،سی تا پمجاه دقیقه رو شیب 13 رو تردمیل میرم،حلقه هم میزنم،ولی حس میکنم نسبت به تلاشم،کاهشم خیلی کمه

2456
ممنون عزیزم تا چشمام باز کردم پریدم روترازو 😁😁😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣

تا باشهه هر هفته از این پریدنااا رو ترازوو   و.  کاهشاااا

همانا پریدناااا،،، ،،،،، همانا  کااهشاااا،،،،، 

خدا زیادش کنهه این کاهشااا راا

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

صبحانمو با ۱۵۳کالری خوردم😋😋😋😋

آب ولرم وخاکشیر+عسل ناشتا

سنگک پنیروخیار وقهوه 

ظهر میخوام پلو بخورم +بادمجون،سالاد فراوون😋😋😋

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2714
اخه خیلی سخته،مخصوصا چند روز ک فست گرفتم فقط نخود و لوبیا یا کباب و ماهی سرخ شده خوردم ک هیچکدوم سیر ...

خوب هر جی اولش سختهه

بعدش عادت میکنییی

و خلاصه قلق کار دستت میااد که چکار کنیی، 

روزای فست،، گشنه که شدیی برو یه جیزای کم کالاری بگیر بخورر،، حجم و کالری را بیار پایین ،،، دفعات را را ببر بالا،، 

در کل اگه غذا زیاد بخوری و معدت پر بشه،، زودی بعدش گشنه میشی،، ولی کمتر و سبکتر بخوری،،، دیرتر کشنه میشی

علتش هم اینه که وقتی معده حسابی پر بشه،، معده،، اسیدهای بیشتری را رها میکنه!!!

برای صبحونه،،امتحان کنن ببین چی سیرت نگه میداره

شیر خاصیت سیری داره،، واسه یبوست هم عالیهه....(ملایم رو به سرد ناشتا)

خرما هم انرژی و قدرت بدن را بیشترمیکنه!!!

شیر با خرما امتحان کن،،، 

من اومدم با 300 گرم کاهش 😂 55.500 شدم برم امضامو عوض کنم 😄😉

به ۳۰۰ گرممم نخننندد😤😤😤

خودش واسه خودش یه عددیه،، واسه خودش شخصیتی داره!!

افرین به کاهشتتت👏👏👏

رقیب جوون داری کم کم به ۵۰ عیااار خالص نزدیک میشی

💪💪💪

صبحانمو با ۱۵۳کالری خوردم😋😋😋😋 آب ولرم وخاکشیر+عسل ناشتا سنگک پنیروخیار وقهوه  ظهر میخوام ...

هستیییبی خاک شیررر میخورییی

شنیدم که چاق کننده بیدددد

واسه امضات ی ایت الکرسی میخونم انشالله باردارمیشی

مرسی عزیطم خیلی مهربونی

منم برای تو میخونم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سللم من،نمیدونم چرا افزایش داشتم البته یبوست دارم شکمم کار نمیکنه این هفته فقطکالباسو ویفر خوردم حتی ...

کالباسی،، ویفرر😕😕😕 اونم کل هفتههه

زدی خودتوو با اینااا ترکوندییی دخترر

جفتشونم چاق کننده هسسس کههه😑😑😑

راستیی ،، شیر سرد ناشتاا عالیههه واسه یبوس👌

سلام من عضو جدید هستم 82 هستم میخوام برسم به 60 کیلو

واقعا از چاقی خسته شدم اعتماد به نفسم طوری پایین اورده که دیگه حس میکنم زندگیم هم داره از هم میپاشه دعا کنین نتیجه بگیرم

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
سلام زیبا جون ممنونم به یادم بودی. بخدا حال خوبی ندارم خیلی غصه میخورم خیلی عذاب کشیدیم روز خوش نداش ...

الهی بمیرم😢😢😢😢😢😢😢😢

ان شاالله که بلا دوره و جواب آزمایش مادرتم خوبه🙏🙏

غصه نخور عزززیزم.‌

❤👬❤
2706