2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
مرررسی وزن کردم خبرت میکنم امیدوارم زیر 80 ببینم

انشالله

من احتمالا76 و خورده ای هستم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از 82 رسیدی به 76؟؟؟؟

تاریخ شروعم تو امضام هست من دارم آهسته کم میکنم چون قبلا رژیم بدی گرفته بودم که به سرعت وزنم اومد پایین بعدش دیگه سوخت و ساز بدنم خیلی اومده پایین و به سختی وزن کم میکنم بارها به شمام تذکر دادم عجله نکن به خاطر همین بوده چون واقعا دلم نمیخاد کسی اشتباه منو تکرار کنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

حالام امیدوارم تا آبان ماه 10-12کیلو کم کنم شاید بتونم تو تولدم لباس خوبی بپوشم 

با همین6 کیلو کاهش زانو دردم برطرف شده خدا رو شکر

2728
تاریخ شروعم تو امضام هست من دارم آهسته کم میکنم چون قبلا رژیم بدی گرفته بودم که به سرعت وزنم اومد پا ...

آهان منم بیشتر ورزش میکنم تا شل نشم شب خوش انشاالله عدد خوب رو ترازو ببینیم وزن کردی صدام کن بیام

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
آهان منم بیشتر ورزش میکنم تا شل نشم شب خوش انشاالله عدد خوب رو ترازو ببینیم وزن کردی صدام کن بیام

شب خوش گلم 

حتما

حالام امیدوارم تا آبان ماه 10-12کیلو کم کنم شاید بتونم تو تولدم لباس خوبی بپوشم  با همین6 کیلو ...

الحمدااله منم امیدوارم تا 3 ماه دیگه خوب لاغر کنم جشن خواهر شوهر لباسام که تنگ شدن رو بپوسم آخه من قبلا 57 کیلو بودم

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
فدات ‌‌‌شم خوشکلم چند شدی الان

هفته پیش۶۱۳۰۰  یه هفتم نتونستم کالری شماری کنم هردمبیل خوردم....منم زیاد تو رژیم سخت نمیگیرم ....بستنی هله هوله و...میخورم چون بعد رژیمم مطمئنن میخورم الان نخورم بعد بخورم بد میشه😖

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2738
سلام بلغوریا🙃 من امروز همش با شوهرم جنگ داشتیم. البته اون فقط نعره میزدا   دل درد گرفتم بیشو ...

نعره زدن و  دل دردیی؟؟؟ تصورشمم سخته!! چه جوری میشه؟؟؟

🤔🤔🤔🤔

😅😅😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
باشه عزیزم..اگه هم نبودی اومدم بگو بازم میذارم عشقم

کجایی دخترر

قرار بود بیایی عکس بازیی😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ای وای چراااا من دیشب بیرون بودم دیدم شکمم بالاتر اومده به خواهرم گفتم نگاه کن مطمئنم از 70 رد شدم ...

عزیزم ببخشید میپرسم برگ سنا مسهل منم غذا میخورم سر شکمم و سر معده ام میاد جلو

إ از کجا فهمیدی😂😂😂ای زرنگ😄😄

🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی باحال بوود

@شادلین9462     عزیزم کجایی؟ همه مون نگرانتیم🙁🙁

سلام نگار عزیزم. ممنونم از اینکه به یادمی 

بخدا خیلی عذاب کشیدم و میکشم خیلی وقته نیومدم تاپیک اصلا حوصله ندارم کلا حال روحیم خوب نیست ولی وقتی اومدم دیدم شما و زیبا جویای حالم شدید اشکام ریخت خیلی با معرفتید هنوزم به فکرمید. میدونم خیلی انرژی ندارم برا همین زیاد نمیام میترسم با حرفام ناراحتتون کنم همتون مهربون هستید میدونم دعای خیر همه بچه‌ها پشت سرم هست عزیزم منتظر جواب پاتولوژی هستیم ممنونم به یادم بودید

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
@yas27   کجایی نگار جونم جندروزه نیستی؟ @شادلین9462   عزیزم حال پدر مادرت خوبه؟ @nan ...

سلام زیبا جون ممنونم به یادم بودی. بخدا حال خوبی ندارم خیلی غصه میخورم خیلی عذاب کشیدیم روز خوش نداشتیم ولی همش به یادتونم خیلی خیلی به یادتم دلم لک زده دوباره با انرژی بیام اینجا نمیدونم میشه یا نه 

منتظر جواب پاتولوژی هستیم دل تو دلمون نیست مامانم چند روز بیشتر تو ای سی یو موند داغون شد داغون.  الان اوردیمش خونه ببین دستش رو

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2706