2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805030 بازدید | 290067 پست
معلومههه ادم ۲ رویی هستااا،، اوضاعع خیلییی بیخخخ داره!!! معلوم نیستتت چه خصوصیات وحشتناک دیگه ...

خدا میدونه فقط از خودش خواستم کمکم کنه امشب بهش گفتم برو پی زندگیت خدافظ هیچ دلیلیم نگفتم بهش

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
اصلا ارزش وقت گذاشتنم نداره..چه برسه بشینی گریه کنی بیخیالش...ان شااله موارد بهتر...خدایی این چیه😣 ...

اره عزیزم فقط از وقتی ک گذاشتم گریم میگیره از فرصتی ک بهش دادم از همه چی

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواستم با دوستام بعد ۶ سال برم بیرون اقا تا ۱۱ ظهر خواب بود قرار بود اگه بیرون میریم صبح تا ظهر باشه کلا ک هوا روشنه.... منم حاضر شدم با دوستام هماهنگ بودم بعد زنگ زد گفتم نمیتونم باهات بیام بیرون بابام شک میکنه لااقل ببینه با دوستامم ( چون فقط مامان و خواهرم میدونستن) گفت × شعر نگوو نروو بیرون با خودم بیاا گفتم دارم اسنپ میگیرم ساعت یک اینو بهش گفتم ولی ساعت ۱.۳۷ دیقه حرکت کردم بعدش که برگشتم خونه پی اماشو دیدم قرارمون ساعت ۳ بود من از اون ساعت حرکت کرده بودم گفتم ساعت ۳ و شروع کرددد گفت دروغگوی کم حافظه و تو دروغگویی تو فلانی تو روز روشن دروغ میگی پیرهن عثمان کرده بود

لزومیم نداره براش هیچ توضیحی بده اگه خیلی پاپی شد به خانواده ات بگو که باهاش برخورد کنن

حتما عزیزم نهایتش یه خط عوض کردنه

2740
تینم هدیه ی من به شمادوستان گلم😍😍😍

قبول باشه عزیزم 

اومدی شهر ما 

کاری داشتی بگو گلم

تینم هدیه ی من به شمادوستان گلم😍😍😍

دعام کن عزیزم خیلی دلم شکسته هرچند خود اون عوضیم مشهدی بود...

2706