2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804853 بازدید | 290067 پست
ان شاا...قسمت خودت بشه.حتمادعامی کنم،هرچی ازامام رضامیخوای بهت بده،خوبه خوبشوبهت بده😊

عزیزم ورودت به مشهد رو خوش آمد میگم  زیارتت هم قبول،اگه یه وقتی هم کمکی،خواستین،مشکلی هم داشتین میتونین رو من حساب کنیددیگع یه جای شاید به درد خوردیم😍😍

ان شاا...قسمت خودت بشه.حتمادعامی کنم،هرچی ازامام رضامیخوای بهت بده،خوبه خوبشوبهت بده😊

فدات عزیزم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امشب برادرشوهرام خونم دعوت بودن... زدم خودمو ترکوندم😭😭 بدترینش یه تیکه ی بزرگ کیک شکلاتی بود😋😋 ...

رقیب جون 😵😵😵حالا دیگه خوردی چیکارش کنم😁😁😁😁😁از این حالا ماهی یه بار بده 😁😁😁😁😁به بدن

وای چقدر یکشنبه دوره دوست دارم زود بیادش ببینم چه کردم قفل ۶۰باز میشه یا نه بالاخره😍😍😍😍😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

سلام

صبح بخیر

خوبین؟ 

بچه ها شما چتون شده؟ 

جدیدا میبینم خیلی انتحاری میزنید به غذا و معده تون

به خدا هوس غذا با 2 تا قاشق هم از بین میره

حیف این همه زحمتتون نیست که همه رو تو یه روز به باد میدین؟ 

اینجوری هم عذاب وجدان میگیرن هم از ادامه این مسیر سخت و طولانی خسته میشین دخترای خوب

نکنید این کارو با خودتون

2728
سمیه جون دیانا۲۴هم خیلی وقته پیدانیست،الی الهه ایناهم کم پیدان

سلام هستی عزیزم 

اگه منظورتون از الهه منم 

گفتم تا 64نشدم نیام الان شدم 70

خواننده خاموش بودم

مرسی عزیزم که حواست به همه بچها هست 😘😘😘 

kiarash-mami@

تولد گل پسرمون مبارک باشه 😍😍😍

نمیدونم  کجای کارم اشتباه تگ کردم زیبا رو بازم آبی نشد 

سلام بچه ها خوبین؟؟؟؟ میخوام یکم با لحن تند باهاتون حرف بزنم😑😑😑😑😑😑😑😑

چه وضعشه؟؟؟؟؟ اگه نمیخواید رژیم باشید خوب تاپیک نیاید . چرا میاید و نظم تاپیک و بهم میریزید؟؟؟؟؟

هر کس برای خودش فست میگیره و کالریشو کم و زیاد میکنه. 

من الان دوهفته ای هست که نمیتونم رژیم باشم اصلا نمیام و کزارش نمیدم. چون نمیخوام فضا رو بهم بریزم. 

خانوما بامداد دیگه نیست. 

ماها فقط خودمون و خودمون هستیم. لطفا هرکس میخواد کارشکنی کنه و برای خودش قانون وضع کنه لطفا دیگه تاپیک نیاد. 

به جای اینکه به همدیگه انگیزه بدین و کلی مطالب خوب و مفید بزارید میاید و نظم تاپیک و بهم میریزید. 

فکر میکنید شهرزاد و نیکی و سها و مریم و بهار چرا رفتن؟؟؟؟؟ 

به خاطر همین کارا😑😑😑😑😑😑😑😑

یا بیاید و درست و حسابی تو رژبم باشید یا خواهشا نیاید 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

❤👬❤
دل به دل راه داره عسلم . من عاشق تولد اینجوری هستم . آدم شوهرای من تا تولد میگیرن مردا هم هستن این ...

اره خیییلی خووووش گذشت ب تمام خستگی هام می ارزید واقعا😍😊هم اینکه تمام مهمونام از مجلس تعریف کردن و صدالبته از رقص و لاغریم😂😂کلی انرژی گرفتم😍😊

منم میخاستم امسال شام بدم دیدم فقط خستگیش میمونه برام صرف نظر کردم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2706