2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
😯😯😯😂😂😂آخی عزیزم 😂😂😍😘

تا حالا شده نافت بره

من به بعضیاا  میگفتم،، نافم رفتهه

میگفتن عهه کجااا رفتههه☹️☹️☹️مگه نافم میرههه

منم میگفتم،، هیچی فرستادمش نانوایی،نون بخره 😅😅😅الان میادش!!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چند سال از ازدواجتون میگذره خانمی ؟ 

۳ ساللل داره کم کم میره رو ۴سال

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یه سوال دارم هرکی میدونه لطفا جواب بده

شامپو و صابون برای بچه همون مارک فیروز بگیرم؟ 

کرم کالاندولا همون پماد سوختگیه؟

دیگه به جز شامپو و صابونو کرم کالاندولا و دستمال مرطوب چی باید بگیرم؟ 

2728
بچه ها یه سوال دارم هرکی میدونه لطفا جواب بده شامپو و صابون برای بچه همون مارک فیروز بگیرم؟  ...

بچه ها لطفا اینو جواب بدین

تا یک ساعت دیگه میخوام برم داروخونه بخرم همونجا که دیگه بزارمش تو ساک دخترم برای روز بیمارستات

بچه ها یه سوال دارم هرکی میدونه لطفا جواب بده شامپو و صابون برای بچه همون مارک فیروز بگیرم؟  ...

گلم من شامپو و صابون مارک جانسون گرفتم

راضی بودم فیروزم خوبه

کرم کالاندولا رو من هنوزم واسه سوختگی استفاده میکنم و فوق العاده ست

توی ساکش چند دست لباس بذار، پوشک ،کرم ،شیشه شیر ، کلاه،دستکش، جوراب ، ملافه

دستمال مرطوب بد نیست داشته باشی ولی چون مواد شیمیایی داره واسه بچه تازه به دنیا اومده زیاد جالب نیست

2738
 ۳ ساللل داره کم کم میره رو ۴سال

چند سالته ؟؟؟

به نظرم یه نی نی بیار اگه شرایطشو دارین چون تاحالا قابلیت باروری خودت و همسرتو تا حالا محک نزدی بهتره جلوگیری نکنی و حداقل یه نی نی بیار بعدش خواستی ۵ سال یا ده سال بعدش بیار 

🥴🥴🥴 دیگه وسط هفته نرو روی ترازو دو روز دیگه صبر کن نتیجه یه هفته تلاشتو ببین 💪 کالری مص ...

راستی تو قاووت شکره‌؟

منم‌میخواستم‌بخرم‌‌ خیلیم‌عاشقشم

نوش جون عزیزم‌

من امروز مدل ورزشمو تغییر دادم فقط‌ نیم ساعت رقصیدم 

یه ربعم دوی تند و۱ربعم‌کششی‌ دراز نشست ۷۰ تا پهلو ۷۰ تا 

پلانک‌شکم دو ست ۳۰ ثانیه ای 

تا الانم‌ فقط میوه خوردم ویکم‌عسل

که شده ۳۰۰ تا‌

جلو بچم‌انگور‌ گذاشتم داره ابشو میگیره برم‌وای‌😓

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
آره پنبه و آب مناسبه تا یکی دو ماه اول بجای دستمال مرطوب

مبینا جون قدت چندتاس؟

من ۱۶۷

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706