2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805082 بازدید | 290067 پست
رازیانه دم کنم  بدون قندو شکر؟؟ مگه حجم دهندس ؟ بعد وزنه سنگین بزنم اوکیه ؟؟؟؟

وزنه با چی بزنی؟میگم حرکت دوچرخه با دنده ی سنگین

رازیانه اندام زنانه رو حجم میده بادسنج و سینه و ران

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. منم پایین تنه ام اتو کشیدس ولی بالاتنم بزرگه چیکار کنم؟چ ورزشایی و....

میزارم برات ورزشامو 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
وزنه با چی بزنی؟میگم حرکت دوچرخه با دنده ی سنگین رازیانه اندام زنانه رو حجم میده بادسنج و سینه و را ...

من با مبل میزنم 

مبلو بلند میکنم میرم زیرش و پایین و بالا میدم 😆😆😂😂😂😩😩😩

خیلی سنگینه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
من با مبل میزنم  مبلو بلند میکنم میرم زیرش و پایین و بالا میدم 😆😆😂😂😂😩😩😩 خیلی سنگینه&n ...

من ورزش حجم دهنده ران رو نمیدونم چی هست ولی وقتی اون ورزشا رو میکنی هفته ای3 یا4 بار رازیانه قبلش دم کن بخور مطمئن باش تأثیر داره

من میخوردم قاعدگیم منظم شه و چون نمیدونستم تأثیر داره برا خودم دوچرخه میرفتم آرام آرام دو ماه طول نکشید10 سانت رونام چاق شد بتسن که دیگه نگم برات

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
یا ابالفضل 😯😯😯 چند کیلو هس مبلتون 

من حلقه که میزنم اصلا نمیخوره رو پهلوهام قسمت بالاتر از پهلوم رو ضربه میزنه اینجوری غلطه؟

البته پهلوام دارن کوچیک میشن

2740
من حلقه که میزنم اصلا نمیخوره رو پهلوهام قسمت بالاتر از پهلوم رو ضربه میزنه اینجوری غلطه؟ البته پهل ...

هر جایی رو که میخوای لاغر شه به همونجا ضربه بزن 

هر چند که منم همین جوری مثل تو میزنم چون اگه پایین تر ضربه بزنم کمر درد میگیرم  

شکم چی ؟؟؟  ینی دوچرخه بخریم

من کلا شکم زیاد ندارم نمیدونم اثرش چطوره

ورزش حجم دهنده به ران یکیش دوچرخه با دنده ی سنگین و آرام هست حتما ورزشای دیگه هم برای حجم دادن بهش هست میتونی بپرسی یا بری باشگاه یا از نت بگیری

من کلا شکم زیاد ندارم نمیدونم اثرش چطوره ورزش حجم دهنده به ران یکیش دوچرخه با دنده ی سنگین و آرام ه ...

توی چند وقت ده سانت بزرگتر شد ؟

من دوست دارم یکم فقط با سنم برجسته تر شه به نظرت چه ورزشی خوبه ؟

من ورزش حجم دهنده ران رو نمیدونم چی هست ولی وقتی اون ورزشا رو میکنی هفته ای3 یا4 بار رازیانه قبلش دم ...

خب دوچرخه من ندارم نه ثابت نه  اونطوریش .

فقط میتونم اسکات بزنم یا اینکه با مبل وزنه

بزنم 

مرسی عزیزم

بچه ها من خیلی خوشحالم امروز حس میکنم شکمم داره کوچیک میشه 🤩🤩🤩

💪💪💪💪❤❤❤👌👌👌👌