2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805113 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه البته هر چیز خوبی زیاده رویش بده،اما من تو ایام رمضون هر روز نخودچی ۳۰گرم کشمش ۳۰گرم میخوردم واسه ...

منم دیدم واسه میان وعده سالمه گفتم اگه خوبه بگیرم🥰😘

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2731
خدا قوت پیشاپیش عزیزم 💪 ۷۰ تا پلانک پهلو چطوری😯😯😯 ؟؟؟؟ چند ست چند ثانیه ای ؟؟؟

مرسی‌گلم‌

۳تا ست ۲۰ تایی 

به یه طرف میخوابم‌ پامو بالا پایین میکنم ولی تند تند نه ها من اینجوری داخل رونم خیلی لاغر شده

۱۰تاشم همینجوری میزنم😁

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
من فعلا کالری مصرفیم ۰ سوزونده شدمم ۰ نیم ساعتی میشه پاشدم چون دیشب تا ۳ بیدار بودم 

🧐👀👀👀👀بچه هات میزارن بخوابی

ارزوی خواب مونده به دلم😥

دخترمن ۶صبح بیداره‌هی میگه‌صُبان

یعنی صبحانه

همچین‌ نی نی سحر‌خیزی دارم‌من منم‌مجبوری بیدار‌میشم 

🤐🤐🤐

اخر‌شب گزارشمو میدم ببینم چقدرش خط‌میخوره

الان موهات خوبه؟منظورم اینه موهات پر شد ، الان چندکیلویی

اره عزیزم مثل اول سد فکر کن من میرفتم حموم پررررررر مو میشد داد شوهرم در اومده بود الان ۶۱/۷۵۰

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
 من ابجیم صورتش یه مقداری خیلی کم جوش زد،، رفتش دکتر تقریبا ۱ سال که دوره ی داروهاش تموم بشهه ...

وایییی چه بد 😨😩😩😩😰😰😰

کک و مک دیگه درمانش فقط دست دکتراس گلم من خیلی راهارو رفتم ولی خوب نشد 

اما برا جوش و چیزای دیگه ماسک خونگی میزارم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2740
از۵ الی۷ قاشق  حتما بخور چه اشکالی داره غذات را جدا نکن اگه نخوری،بعدش حریص تر میشی ی ...

۶ تا قاشق خوردم 😆😐

نتونستم نخورم ولی یه کاسه سالاد و سبزی خوردن  همراهش خوردم سیر شدم کلی هم چسبید بهم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
اکیه این هفته ببین اگر با این ورزشا کاهشت اکی بود همینو ادامه بده 

باشه 😘😘

مرسی

آفرین به تو مامان مهربون ولی قاطع 👏👏👏 خواهش میکنم عزیزم 😘

😍😍😍😘😘😘😘😘

من اصلا میلم به غذا نیست...اما همین ک شب شد انتحاری میزنم😑 تا الان فقط یه قاچ هندونه ۱تیکه کوچولو ...

اشتباهت اینه ک صبح و ظهر چیزی نمیخوری منم میل ندارم ولی بیشتر کالریمو صبح و ظهر و میان وعده هام میخورم   یکی دوساعت بعدشم ورزشامو شروع میکنم 

شبم اصلا انتحاری نمیزنم 😋😊

خب من کالریم پر شد حالا تا صب چه گلطی بکنم

میدونین نهار آبگوشت بود مجبور بودم مجبورررررر

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
@mahgoliiiii   عزیزم تو که رژبم گرفتی موهات کم نشده؟ من موهام حس میکنم خیلی کم شده البته بالا ...

من موهام رو پارسال فروردین پسرونه زدم همون موقع هم 55 بودم تثبیت بودم

در هفته سه بار هم زینک میخورم و گاهی سبوس برنج

الان موهام پره و نمیربزه ولی اون موقع میریخت

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
وایییی چه بد 😨😩😩😩😰😰😰 کک و مک دیگه درمانش فقط دست دکتراس گلم من خیلی راهارو رفتم ولی خوب نشد& ...

کک و مک که خوبه .الان خیلی مده همه بلاگرا با ارایش خودشونو کک ومکی میکنن😍😎

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706