2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
آهان باشه عزیزم میسی 😘

قلبونت🤗

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
خخخخ😂😂😂آخه نمیدونی که من ۱۷-۱۸کیلو لاغر شدم از سایز۴۸اومدم ۴۲ یه کلمه هم نگفتن لاغر شدی،اصن انگار ...

تا این حد تابلو 😂😂😂😂😂

حالا خواهر شوهر من دیروز عکسمو دیده میگه چقدر لاغر شدی بعدش گفتم ورزش میکنم 

بهشون نگفتم رژیمم

بعد در اومده میگه آره با خودم گفتم حتما همش روی دستگاه میدوی تا لاغر شی  ( با لحن بد گفت )

منم گفتم نخیرم بقیه ورزشا رو هم میکنم😎 

گفت چه ورزشی 

جوابشو ندادم 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برم چالش و دمبل برا شامم میخام سیب زمینی ابپز و تخی بخورم😁😁با گوجه خیار

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
مگه جلادی😐😐😐😐

اگه جرات دارید تنبلیی کنید

👹👹👹

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ان شاالله حتما نتیجه میده  چند کیلو کاهش داشتی عزیزم ؟  چند بار در هفته بخورم ؟ کا ...

من ۱۳ کیلو کاهش داشتم ۶۷ بودم یک چند روز اضاف کردی بدنم بردم تو شوک همون ۵۴ شدم 

عزیرم من کلا بدنم خیلی عادت به یه نوشیدنی نمیدم ممکنه مثلا یه هفته رازیانه بخورم هفته بعد مثلا دو روز در هفته چای سبز بخورم کرفسم حقیقتا هفته دوبار یا یه بار 

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
من ۱۳ کیلو کاهش داشتم ۶۷ بودم یک چند روز اضاف کردی بدنم بردم تو شوک همون ۵۴ شدم  عزیرم من کلا ...

الان ۵۴ شدیییی؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
تا این حد تابلو 😂😂😂😂😂 حالا خواهر شوهر من دیروز عکسمو دیده میگه چقدر لاغر شدی بعدش گفتم ورزش ...

الان داره میسوزه😅😅😅

بهش بوگو ورزشای من کار هر کسی نیس😎استعداد واراده میخواد😌😌

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2740
دستت درس😘من الان تقریبا سه هفتس دارم سرکه سیب میخورم،بطریش آخراشه تموم که شد آب کرفسو امتحان میکنم

منم سرکه سیب دارم هیچ استفاده ای ازش نکردم نمیدونم برای چیا ازش استفاده کنم 😅

چطوری بخورم ؟ خالی خالی ؟

دستت درس😘من الان تقریبا سه هفتس دارم سرکه سیب میخورم،بطریش آخراشه تموم که شد آب کرفسو امتحان میکنم

عزیزم فقط زیاده روی نکنی حالا چه تو کرفس یا سرکه سیب خصوصا سرکه که اسیدی معدتون داغون نکنید

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
عزیزم فقط زیاده روی نکنی حالا چه تو کرفس یا سرکه سیب خصوصا سرکه که اسیدی معدتون داغون نکنید

سرکه سیب با آب میخورم مث دلستره😁تا حالا مشکلی نداشتم

منم سرکه سیب دارم هیچ استفاده ای ازش نکردم نمیدونم برای چیا ازش استفاده کنم 😅  چطوری ...

من سرکه سیبو اول سه قاشق میریختم تو یه لیوان آب میخوردم کم کم زیادش کردم الان نصف فنجون میریزم

2706