2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805042 بازدید | 290067 پست
سلام بچه ها من خوابم نمیبره چیکار گنم به نظرتون؟

برات لالایی بوخونم🤔

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو ازمايش ببين كم كاري تيروعيد نداري عزيزم؟؟؟

قبلا داشتم انگار عود کرده حال دکتر رفتن ندارم واقعا از عید تا حالا همش تو بیمارستان و مطب بودیم برا شوهر و پسرم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728
😂😂😂😂😂 گفتم پاشم حلقه بزنم ولی حالشا انگار ندارم

حلقه بزنی که دیگه اصلا خابت نمیبره یه کتاب بگیر بخون که با آرامش بیشتری بخابی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

پاشو بزن منم دارم میزنم ...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
حلقه بزنی که دیگه اصلا خابت نمیبره یه کتاب بگیر بخون که با آرامش بیشتری بخابی

کتاب🤔🤔🤔🤔🤔🤔

گزینه ای دیگه ای نداری دوستم ؟ اخه من دو تا کتاب دارم که اونم در مورد بارداری و بچه داریه که گذروندیم رفت دیگه🙈🙈🙈🙈🙈

2738
جدی ایول باشه چشم

چالش اخر شبمه بیرون بودم دیر شد الان دارم میزنم...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

من لالایی خوندم خودم خوابم گرفت😙😙شب همگی بخیر .نرید تو دیگ فقططط❤❤❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
منم حالا میزنم بهتر از پا گوشی نشستنه

گوشی بدست بزن عزیزم...زودم تموم میشه...

2706