2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805808 بازدید | 290067 پست
نمیدونم چی بگم😥😥😥😥😥هرجوری خودت صلاح خودتو میدونی؛😔

ببخشید رفیق نیمه راه شدم....

میدونی من اصلا نمیتونم کالری شماری کنم. دو روز رعایت میکنم روز سوم گند میزنم. 

میخوام برم پیش متخصص و با اون ادامه بدم...

اما اینجا هم میام و بهتون سر میزنم...🤗🤗

مهم لاغر شدنه ...حالا به هرصورت..

میام و درمورد ورزش و رژیم باهم صحبت میکنیم.اما دیگه کالری شماری نمیکنم. چون واقعا نمیتونم....

❤👬❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به به سلام سلام خوشکلا خوبین خوشین چه میکنین با روز فستتون من تازه چشم باز کردم  ااااای خ ...

سلام صدف جون خوبی عزیزم😙😙

من ک تاالان۲۰۴ تاشده...آی منم امروز خوابیدم..دیشب خیلی خسته شدم مهمون داشتیم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ببخشید رفیق نیمه راه شدم.... میدونی من اصلا نمیتونم کالری شماری کنم. دو روز رعایت میکنم روز سوم گند ...

واقعا واست سخته کالری شماری؟

عزیزم خودتو ناراحت نکن و با هر راهی ک راحتتری رژیمتو ادامه بده.ایشالله ک موفق باشی گلم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
انءشالله خیلی مراقب خودت باش🖐💖 @شادلین9462    

باشه عزیزم چشم 😘😘😘😘😘

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام صدف جون خوبی عزیزم😙😙 من ک تاالان۲۰۴ تاشده...آی منم امروز خوابیدم..دیشب خیلی خسته شدم مهمون د ...

سلام عشقم خسته نباشی

عالیه 204تا

تا آخر شب هنوز کلی وقت داری احتیاط کن😁

مهمونت کی بود😭

دیگه از اسم مهمون فراریم😂😂😂

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
ببخشید رفیق نیمه راه شدم.... میدونی من اصلا نمیتونم کالری شماری کنم. دو روز رعایت میکنم روز سوم گند ...

اخه چرا نگار جون؟؟؟؟اینقدر هم که سخت نیست عزیزم 

ولی به هر حال اینو میگم فقط فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی 

فقط اراده و پشتکار و امید. 

امیدوارم هر چه زودتر به هدفت برسی 

بازم اینجا بیا 😘😘😘😘😘😘😘

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
به به سلام سلام خوشکلا خوبین خوشین چه میکنین با روز فستتون من تازه چشم باز کردم  ااااای خ ...

سلام صدف جون 😘😘😘😘😘😘

ووووی نگار من متنفرم از رژیم دکتر

سه ماه رفتم زیر نظرش

اصلا نگاه رژیمش هم نمیکردم

از بس عصبی میشدم مثلا دقیق میگه الان 6 قاشق برنج یا دوتا کتلت یا.... 

ایشالا راحت باهاش کنار بیای

سلام عشقم خسته نباشی عالیه 204تا تا آخر شب هنوز کلی وقت داری احتیاط کن😁 مهمونت کی بود😭 دیگه از ...

خیلی گرسنم نمیشه صدف جون راحتم با فست😊😊😊

مهمونام خونه خواهرشوهرمم بودن با مادرشوهرس ک خاله شوهرم هم میشه.ولی مهمونای بی دردسری هستن دیر میان زودم میرن🤣🤣🤣😂😂😂

خیلی گرسنم نمیشه صدف جون راحتم با فست😊😊😊 مهمونام خونه خواهرشوهرمم بودن با مادرشوهرس ک خاله شوهرم ...

وای چقد عالین این مهمونا😍

خدا نصیب هممون کنه😘😘

خسته نباشی پس 

شام چی درستیدی براشون