2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
مامان دانیال و آرمان هم تو اون تاپیکه

اشکالی نداره گلم

مهم هدفمونه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از صب چه کردی؟؟

سلام اذر جون دیشب کارام مونده بود داشتم پیاز سرخ میکردم برای ماه رمضون 

سبزی قورمه پاک کردم 

لوبیا خورد کردم. 

حبوبات پختم کلی کار داشتم دم صبح خوابیدم صبح دیر بلند شدم. فعلا هیچ ورزشی نکردم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

بچه ها من رفتم دیدم شهرزاد تاپیک زده همه کسایی ک دوست داشته صدا کرده اونور من ک خیلی ناراحت شدم واسشون هم پیغام گذاشتم ک چقدر کارشون زشت بود ‌ 

گفتم اصلا نه اینجا میام نه اونور 

من بشخصه اصلا وقت نمیکنم بیام تاپیک چون هم دانشگاه دارم هم سرکار میرم 

ولی ماشالله بعضی دوستان واقعا دارن تلاش میکنن بهم انگیزه میدن برای همه آرزوی موفقیت میکنم . 

من هر وقت بتونم میام سر میزنم

2731
بچه ها من رفتم دیدم شهرزاد تاپیک زده همه کسایی ک دوست داشته صدا کرده اونور من ک خیلی ناراحت شدم واسش ...

این تاپیک برا همس

یادم نمیاد بامداد گفته باشه تاپیک من

هروقت حس کردی لازمه بیای بیا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام اذر جون دیشب کارام مونده بود داشتم پیاز سرخ میکردم برای ماه رمضون  سبزی قورمه پاک کردم&nb ...

عزیزممم

خسته نباشی

منم دلم میخاد هویج اماده کنم

پیاز سرخ شده؟؟؟؟

من نمیزارم

مامان دانیال و آرمان هم تو اون تاپیکه

اره عزیزم میدونم.

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2740
الهه چند روز پیش اومده بود باز هر چند وقت میاد به بچه ها سر میزنه.  بچه های دیگه مارو غال گذاش ...

آره عزیزم

ایشالا با هم ادامه میدیم

منم متوجه نشدم وقتی گفتن رفتنشون به نفع ما بوده

ولی ایشالا هر کی هرجا هس موفق باشه❤️❤️

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
بچه ها من رفتم دیدم شهرزاد تاپیک زده همه کسایی ک دوست داشته صدا کرده اونور من ک خیلی ناراحت شدم واسش ...

اره عزیزم منم دیدم  مهم نیست

تو هم اگه تونستی بیا سر بزن این چه حرفیه فکر کنم شما هم تثبیت رفتی مبارکت باشه 😘😘😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷🌷🌷

آره عزیزم ایشالا با هم ادامه میدیم منم متوجه نشدم وقتی گفتن رفتنشون به نفع ما بوده ولی ایشالا هر ...

شاید به نفعشون بوده هر جا هستند خوش باشن

قبول حق باشه اگه دعای ما رو خدا قبول کنه حتما عزیزم ❤️❤️

فدات شم😘😘😘😘😘

عزیزممم خسته نباشی منم دلم میخاد هویج اماده کنم پیاز سرخ شده؟؟؟؟ من نمیزارم

عزیزم. من پیاز سرخ شده زیاد استفاده میکنم. توی ماه رمضون هم برای تزیین اش و توی خورشت ها استفاده میکنم میخواستم از قبل داشته باشم مهمون داشتنی. زیاد وقتم رو نگیره 

@صدف_20