2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
سلام بامداد جون ،سال نو‌مبارک باشه،چه خبرخوبی بود 😍😍به سلامتی ودل خوش خانوم😍😍😍😍😍😍😍😍مبارکه ...

سلام عشقم 😘😘😘

قربونت عزیز دلم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خببببببببب دیگه وقتش رسیده من تیکرم رو بردارمممممم.  خیییلی تلسیدممممم🤐🤐😨😨😨

یوهاهاهاها بارداری تظمینی با تاپیک بامداد خمار 😈😈😈

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
یوهاهاهاها بارداری تظمینی با تاپیک بامداد خمار 😈😈😈

🤣🤣🤣🤣🤣🤣آره اسمش رو عوض کن تاپیک لاغری بارداری‌ بامداد و دوستان😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
مرسی الهه جونم🤗🤗🤗 آره من و شوهرمم رو ابراییم از خوشحالی از خدا ممنونم که فرشته آسمونیشو بهمون ه ...

واااااااای ای جونم چقدر نازه 😍😍😍😍😍 

خدارو شکر 

2738
🤣🤣🤣🤣 نههه‌ سونو‌ گرافی میخوای سهااااااا‌ بیخودی جایییی‌ نرو  سونگرافی‌ دکتر شاکری‌ رو ...

🤣🤣🤣🤣

مرسی الهه جونم🤗🤗🤗 آره من و شوهرمم رو ابراییم از خوشحالی از خدا ممنونم که فرشته آسمونیشو بهمون ه ...

😄😄😄😄مبااااااارکهههههه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
الهه جون کاش میشد یه گروه تو تل درست میکردی که اونایی که به تل دسترسی دارن بیان تل چقدر خوب میشد😊😊 ...

عشقم خودمم به تل دسترسی ندارم 😅😅 با این تحریمای شخمی چند روز یبار  وی پی انم قطع میشه ☹️☹️

🤣🤣🤣🤣🤣🤣آره اسمش رو عوض کن تاپیک لاغری بارداری‌ بامداد و دوستان😂😂

😂😂😂😂 بارداری خود را از ما بخواهید 

سلام عشقم چطوری نینی چطوره 😍😍😘😘 قربونت عزیزم ♥️ والا نمیدونم دقیق امروز میرم پیش دکتر اولین رو ...

سلام بامداد جون خوبی؟🤗

دلم تنگ شده بود😘😘😘

جدی بارداری؟🤔

تبریک میگم😍😍😍😍

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
سلام عشق من چطوری خوشگلم 😍😍😍 قربونت مهلبونم ♥️😘😘😘😘 جورابه رو خریدم که خبر بارداریمو بدم به ...

وای اونا پس چقد خوشحال شدم الهی همیشه دلتون شاد و تنتون سالم باشع و بزودی این کوچولو خوشگل بیاد تو بغلتون😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام بامداد جون خوبی؟🤗 دلم تنگ شده بود😘😘😘 جدی بارداری؟🤔 تبریک میگم😍😍😍😍

سلام عشقم 😘😘 

منم کلی دلم تنگ شده بود 

ممنون عزیزم 😘😘😘♥️

2706