2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
😍😍😍😍 وااای واقعا انگده ؟؟ من فکر میکردم الان یه هفتشه 😅 ای جونم مرسی عزیزم😘  تو هم سینه ...

آره عزیزم

چون ازروز اول اخرین پریودیت حساب میکنن سن بارداریتو چون نمیتونن دقیقا بگن لقاح کی بوده. 

آره منم از تقریبا 5 هفته سینه درد وحشتناک داشتم تااااااا تقریبا 11 هفته بعدش دردش خیلی کمتر شد ولی دردش هنوز هست

تکرر ادرار که از اول باهام بوده دهنمو سرویس کرده🤣🤣🤣

بعدشم که حالت تهوع از 6 هفته شروع شد تا الان دارمش

ولی الان شدتش خیلی کمتر شده نسبت به اوایل

ملزو ها چرا همتون عکس پروفایلاتونو عوض کردید 😑🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣🤣پاشو یه نگاه به زیر شکمت بنداز  همون خط سز😆😆😆

😂 چیلا ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
آره عزیزم چون ازروز اول اخرین پریودیت حساب میکنن سن بارداریتو چون نمیتونن دقیقا بگن لقاح کی بوده.&n ...

مرسی عشقم 😘

ملزو ها چرا همتون عکس پروفایلاتونو عوض کردید 😑🔫

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من الان دو روز میخوام اینو بگذارم👇👇👇قبول نمیکنن

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
آرهههه پنجشنبه مشخص شد که گل دختره عشقمون😍😍😍😍 خدا نکنه❤️

وای چه عالی بچه اول دختر باشه خیلییی خوبه 😍 

دختر من الان خیلی هوامو داره  

مبارکه 🌺🌺

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من الان دو روز میخوام اینو بگذارم👇👇👇قبول نمیکنن

ژوووووووون 😍😍

😂😂😂😂شکم دومیییییییییا

ملز 😂😂😂 خب ده سال پیش بوده بوخودا هیچی یادم نیست 😅😅

من فکر کردم میخوای از رو خط سزارین سونو گرافی کنی 😂😂😂😅

سلام خوشگل موشگلا صبحتون بخیر😘😘  اگر چه خیلی دیر ولی سال جدید مبارک ♥️ دلم خیلییییییی ...

سلام بامداد جون ،سال نو‌مبارک باشه،چه خبرخوبی بود 😍😍به سلامتی ودل خوش خانوم😍😍😍😍😍😍😍😍مبارکه مبارک💃💃💃💃💃💃💃💃💃

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
وای چه عالی بچه اول دختر باشه خیلییی خوبه 😍  دختر من الان خیلی هوامو داره   مبارکه 🌺🌺

مرسی الهه جونم🤗🤗🤗

آره من و شوهرمم رو ابراییم از خوشحالی

از خدا ممنونم که فرشته آسمونیشو بهمون هدیه داد❤️❤️

این اولین لباسیه که پنجشنبه براش خریدم😍😍

شوهرم وقتی لباسو دید بغلش کرد و بعدشم بوسش کرد. نمیدونی وقتی این صحنه رو دیدم چقدر اشک تو چشمام جمع شد

ملز 😂😂😂 خب ده سال پیش بوده بوخودا هیچی یادم نیست 😅😅 من فکر کردم میخوای از رو خط سزارین سونو گر ...

🤣🤣🤣🤣

نههه‌ سونو‌ گرافی میخوای سهااااااا‌ بیخودی جایییی‌ نرو 

سونگرافی‌ دکتر شاکری‌ رو گذاشته‌ تو جیبش🤣🤣

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2706