2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂😙😙😙😙چشممممممم‌  بیا تو تاپیک بامی جون توضیحات اول صفحه رو بخون بعد هر بعد شروع کن ...

🤣🤣🤣🤣

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام سلام خوبین؟  صبحتون بخیر خوجلا من مطب دکتر بودم اونجا وزنمو گرفتن خداروشکر همون 600گرم ...

سلام عزیزم.  خدا رو شکر که همه چی خوبه و خوب یش میره ‌ ایشالا به زودی خانوم کوچولوی خوشگل رو بقل‌ بگیری 😚😚

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عشقم چطوری نینی چطوره 😍😍😘😘 قربونت عزیزم ♥️ والا نمیدونم دقیق امروز میرم پیش دکتر اولین رو ...

عزیزم

نی نی کوچولوت الان 4 هفته و 4 روزشه

انشالله 3هفته دیگه میتونی صدای قلب ناز و کوچولوشو بشنوی

سلام عزیزدلم 😚😚😚😚😚😚 خیلی خیلی بهت تبریک میگم ای جان قربونه جورابش😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

سلام عشق من چطوری خوشگلم 😍😍😍

قربونت مهلبونم ♥️😘😘😘😘

جورابه رو خریدم که خبر بارداریمو بدم به شوهرم و دخترم از آخه بیبی چک و آزمایش سر در نمیارن فقط جورابو دیدن فهمیدن 😂 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
سلام سلام خوبین؟  صبحتون بخیر خوجلا من مطب دکتر بودم اونجا وزنمو گرفتن خداروشکر همون 600گرم ...

خدارو شکر عزیزم ♥️♥️

سلام عزیزم.  خدا رو شکر که همه چی خوبه و خوب یش میره ‌ ایشالا به زودی خانوم کوچولوی خوشگل ...

سلام نیکی جون

مرسی عزیز دلم

امروز نازگل خانوم کوچولومون تو سونو خیلی دوست داشتنی بود مامان فداش بشه😍😍😍😭😭😭

سلام نیکی جون مرسی عزیز دلم امروز نازگل خانوم کوچولومون تو سونو خیلی دوست داشتنی بود مامان فداش بش ...

😚😚😚😚😚😚😚ایییییییی جووونم .

اسمش رو چی می گذاری 

نازگل؟؟

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2738
عزیزم نی نی کوچولوت الان 4 هفته و 4 روزشه انشالله 3هفته دیگه میتونی صدای قلب ناز و کوچولوشو بشنوی

😍😍😍😍 وااای واقعا انگده ؟؟ من فکر میکردم الان یه هفتشه 😅

ای جونم مرسی عزیزم😘 

تو هم سینه هات انقدردرد میکرد ؟ مال من خیلیییی درد میکنه و وقتی هم میخوابم نفسم بند میاد خوابمم خیلی کم شده 

تو اوایل چه علائمی داشتی؟   

آرههههه اسمش نازگل😍😍😍😍

ای جونم 😍😍😍😍 جنسیت مشخص شده ؟؟ 

گبونش بشم 

😍😍😍😍 وااای واقعا انگده ؟؟ من فکر میکردم الان یه هفتشه 😅 ای جونم مرسی عزیزم😘  تو هم سینه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706