2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست
😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙‌ تیکر زدی😄😄😄

😅😅😅

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام خوشگل موشگلا صبحتون بخیر😘😘  اگر چه خیلی دیر ولی سال جدید مبارک ♥️ دلم خیلییییییی ...

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤وایییییییییییی خدااااااااااااااا‌ فدااااااااش😚😚😚😚😚😚

عزیزم‌ مبارکه‌ 🤗🤗🤗🤗. خیلی خیلی‌ خوشحال شدم

قوربونشششششششش بشممممممم. 

ایشالا سالم و سلامت‌ باشههههههه😍😍😍😍

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅

😙😙😙😙😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤مبارکههههههههههههههه

۸۰ کیلویییییییی شدن هم مبارکه😂😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤وایییییییییییی خدااااااااااااااا‌ فداااااا ...

قلبونت خاله نیکی جووونم 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

ممنون عشقم 💋💋💋💋💋

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
😙😙😙😙😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤مبارکههههههههههههههه ۸۰ کیلویییییییی شدن هم مبارکه😂😂😂

فدات مهربونم 😘😘😘♥️

😂😂😂😂😂نقی نگووو  نگی نقووو 

قلبونت خاله نیکی جووونم 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ممنون عشقم 💋💋💋💋💋

😚😚😚😚خیییلی مواظب خودت و نی نی جووون باش

😚😚😚😚خیییلی مواظب خودت و نی نی جووون باش

چشم عشقم 😘😘😘♥️

2740
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤐🤐🤐🤐وووویییی فکرش رو بکن

😈😈🔫🔫🔫

بعدش باید کمکم کنید لاغر بشما 😇

😈😈🔫🔫🔫 بعدش باید کمکم کنید لاغر بشما 😇

😂😂😂😂😙😙😙😙چشممممممم‌ 

بیا تو تاپیک بامی جون توضیحات اول صفحه رو بخون بعد هر بعد شروع کن البته تا ۶ ماه خیر چون شیر میدی😜😜😜😂😂

😈😈🔫🔫🔫 بعدش باید کمکم کنید لاغر بشما 😇

سلام عزیزدلم 😚😚😚😚😚😚

خیلی خیلی بهت تبریک میگم ای جان قربونه جورابش😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام سلام

خوبین؟ 

صبحتون بخیر

خوجلا من مطب دکتر بودم

اونجا وزنمو گرفتن خداروشکر همون 600گرمی که اضافه کردم بیشتر نشدم😍😍😍😍

نی نیمو نشونم داد قلب کوچولوش مثل گنجشک میزدو واسه من شیطونی میکرد🤗🤗🤗🤗

دکتر بهم گفت نی نیت سالم سالمه و خداروشکر مایع دور جنینم کاملا نرماله و همه چی خوبه😍😍😍🤗🤗🤗🤗

سلام سلام خوبین؟  صبحتون بخیر خوجلا من مطب دکتر بودم اونجا وزنمو گرفتن خداروشکر همون 600گرم ...

سلام عزیزم خداروشکر😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام الهه جون وااااااااای چه خبر فوق العاده ای خیلیییییییی خوشحال شدم چند وقتته؟ 🤗🤗🤗🤗

سلام عشقم چطوری نینی چطوره 😍😍😘😘

قربونت عزیزم ♥️

والا نمیدونم دقیق امروز میرم پیش دکتر اولین روز آخرین قاعدگیم ۲۸ اسفند بوده 

هیچی از بارداری یادم نیست 😅 

بیا کمکم کن کی باید ضربان قلبشو بشنوم ؟