2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805032 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کار کنیم صورتمون خراب نشه در طول رژیم ؟؟؟

پارسال با همین گروه ۱۷ کیلو کم کردم اما صورتم حسابی خراب شده بود.الآن دوباره ده کیلو اضافه شدم.

98/11/1 شروع رژیم، وزن شروع 75/5، 98/12/1 وزن فعلی 71/5،  وزن هدف60 کیلو
2728
چه کار کنیم صورتمون خراب نشه در طول رژیم ؟؟؟ پارسال با همین گروه ۱۷ کیلو کم کردم اما صورتم حسابی خر ...

من خیار زیاد میخورم ، ژله هم صبح ناشتا میگن بخورین ، البته من صورت تپل دوست ندارم.  ، چون همه عمرم صورتم تپل بوده دوست دارم صورتم لاغر بشه ژله نمیخورم ، ولی خیار روزی سه چهار تا مبخورم

2738
چه کار کنیم صورتمون خراب نشه در طول رژیم ؟؟؟ پارسال با همین گروه ۱۷ کیلو کم کردم اما صورتم حسابی خر ...

باید تثبیت میگرفتی،ماها که به سرعت چاق میشیم باید خیلی مراقب خورد و خوراکمون باشیم،

سلام دوستان...منم ی پسر هشت و ماه و نیمه دارم...تقریبا یک ماه پیش هفتاد و چهار کیلو بودم...ولی میدونم خیلی پر خوری کردم و و زنم بالا تر رفته...

برنامه مانکن رو نصب کردم اما زیاد بهش وارد نیستم...نمیدونم باید چند کالری بخورم و چند کالری بسوزونم

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
سلام دوستان...منم ی پسر هشت و ماه و نیمه دارم...تقریبا یک ماه پیش هفتاد و چهار کیلو بودم...ولی میدون ...

صفحه ی اول تاپیکو بخون متوجه میشی،،،و اینکه تا بعد از عید عضو جدید نمیگیریم عزیزم،،،

با اجازه استارتر @بامداد_خمار    

آره ، تو دو تا پست هم تاریخ تولد بچت گفتی هم خودت ، ۱ فروردینی ؟؟😁😁😁

😁😁😁😁😁😁۲فروردینم،،،اصلا یه وعضیه مثل بچه دوساله ها ذوق دارم،،،

با این چیزا خوش نباشم با چی خوش باشم خواهر😁😁😁😁

2706