2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805192 بازدید | 290067 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دلم میخواس فردا وزن کنم اما امروز پری شدم😔😔😔😔

بچه ها یه سوال من تولد پسرم ۲اردیبهشته تا اونموقع حداقل ۷-۸ کیلو کم میکنم اگه ورزشمو بیشتر از کالری مصرفیم بکنم این کاهش بیشترم میشه؟؟؟؟

2728
من دلم میخواس فردا وزن کنم اما امروز پری شدم😔😔😔😔 بچه ها یه سوال من تولد پسرم ۲اردیبهشته تا اونم ...

آره ورزشت بیشتر بشه کاهش بیشتره ، اشکال نداره پریود شدی ، هفته دیگه کاهش تپل داری بجاش😁

2740
چند کیلویی؟  کی شروع کردی؟

۷۲...۹۷ کیلو بودم بعد از شیردهی و اینا شدم ۷۸ دیگه موندم،،،بعدش اومدم اینجا هی شل کن سفت کن شدم ۷۴...حالا جدی دارم پیش میرم رسیدم به ‌۷۲...کاهشا رو که ادم میبینه انگیزش فوران میکنه😁😁😁

۷۲...۹۷ کیلو بودم بعد از شیردهی و اینا شدم ۷۸ دیگه موندم،،،بعدش اومدم اینجا هی شل کن سفت کن شدم ۷۴.. ...

منم ۸۷ بودم تو بارداری بعدش شدم ۸۰ تا یه چند ماهی ثابت بودم ، بعد خودش با شیر دادن و تحرک رسیدم به ۷۲ ، رفتم باشگاه ولش کردم شدم ۷۵ دیگه ثابت موندم که اومدم اینجا تا هفته پیش ۶۸ بودم ،فردا رو خدا کنه زیاد کم کرده باشم این هفته خیلی فعالیت داشتم

2706